Moderátorka Adela Banášová se navezla do Radka Štěpánka

Slovenská moderátorka má pěkně ostrý jazýček. Dvojnásobný vítěz Davis Cupu Radek Štěpánek si během módní přehlídky od ní vyslechl poznámku: „Když se po molu může procházet Štěpánek, tak proč ne já?“
Adéla Banášová by se ráda prošla po mole
Adéla Banášová by se ráda prošla po mole
facebook

reklama

Adela to samozřejmě myslela v nadsázce s tím, že v by si v některém z příštích ročníků mohla sama roli modelky vyzkoušet. A mimochodem… Radek Štěpánek si v roli modela na charitativní přehlídce nepočínal vůbec špatně (informovali jsme). Ostatně sekundovaly mu nejkrásnější ženy světa.

Praha zažila nejlepší a nejkrásnější české topmodelky. Do hlavního města zavítala vedle Terezy Maxové i Karolína Kurková. V pražském Obecním domě se konala charitativní módní přehlídka Fashion for kids Nadace Terezy Maxové dětem. "Insight" nebo-li vhled do opuštěné dětské duš – v tomto duchu se nesl letošní charitativní galavečer.

Akce měla takový ohlas, že si jí všiml i zahraniční tisk a britský Daily Mail jí věnoval obsáhlý článek.

Na mole jsme mohli vidět nejen slavné české topmodelky Terezu Maxovou a Karolínu Kurkovou, ale i to nejlepší od českých módních návrhářů. „Jsem ráda, že mohu být v Praze, abych podpořila Nadaci Terezky Maxová. Obdivuji ji. Ona je úžasná máma a skvělý člověk,“ řekla na adresu své kamarádky Kurková.

Pokud i vy chcete podpořit projekt Nadace Terezy Maxové dětem, pošlete dárcovskou SMS ve tvaru – DMS TEREZADETEM (pro jednorázovou podporu) či DMS ROK TEREZADETEM (pro roční podporu)  na telefonní číslo: 87777. Zpráva stojí 30 Kč a nadace z ní obdrží 28,50 Kč.

-juf-

Radek Štěpánek se hodil do gala
Autor: Jiří Janoušek Radek Štěpánek se hodil do gala

Tereza Maxová se synem Aidenem

Tereza Maxová má nový job! Bude designérkou

Tereza Maxová se svým partnerem Burakem Oymenem a společným synem Aidenem

Maxová koupila kbelík za více než 750 000 Kč!

Video VIP zprávy: Karolina Kurková se synem Tobinem

Topmodelka Kurková má superdítě: Učí ho čtyři jazyky!

Tereza Maxová a Karolína Kurková na plese ve Vídni

Maxová a Kurková si zaskotačily s Clintonem!


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!