Moderátorka Iva Kubelková: Co jí slíbil Jaromír Jágr?

Vypadá to na další setkání bývalých partnerů moderátorky Ivy Kubelkové a hokejisty Jaromíra Jágra. Ze strany veterána reprezentace a NHL se Iva dočkala zajímavého slibu. Máme podrobnosti.
Moderátorka Iva Kubelková
Moderátorka Iva Kubelková
Jiří Janoušek

reklama

Co říkal Jarda Jágr na vaše dvě reportáže, které vznikly z natáčení pro TOP STAR magazín?

On to nějak nehodnotil, my jsme si spíš povídali o tom videu, které se pak objevilo všude možně. (Štáb natočil během rozhovoru muže s kárkou plnou železného šrotu a J. Jágr ho vtipně okřikoval – pozn. red.) Říkali jsme si, že až se vrátí, tak že bychom natočili pokračování, že by si třeba vyměnili role a Jarda by tlačil kárku.

Topstar zlaté logo
Topstar zlaté logo

TOP STAR magazín moderujete, ale za Jaromírem jste se vydala jako reportérka. Byla to ojedinělá akce, nebo vás uvidíme jako reprotérku i do budoucna?

Já už jsem nějakou dobu přemýšlela, že bych si mohla zkusit něco nového – právě třeba udělat reportáž. S někým, koho budu považovat za hodně zajímavého, a také s někým, kdo mi svým způsobem vyjde vstříc. Třeba v rámci našich hodně dobrých přátelských vztahů. Takže odpověď zní, že určitě ano. Z mé strany to není o tom, že bych chtěla fušovat do novinářské profese – z mé strany to bylo o přátelství, které je pak na reportáži a vzájemném rozhovoru hodně znát. Je to patrné z určité „živosti“ toho člověka, směje se, uvolní se, je přirozený. A tak je to vlastně i s ostatními reportérkami TOP STAR magazínu – vždy znají toho člověka, se kterým budou pracovat.

Co říká vaše rodina a vaši blízcí na to, že jste tváří TOP STARU?

Já mám samé pozitivní reakce – a to nejen od mých nejbližších, ale ozývají se mi i cizí lidé, jsou hrozně milí a pozitivní, a z toho já mám velkou radost!

A jak vás berou kolegové z branže?

Z jejich strany je také vše v pořádku.

TIP Prima-Style.cz: Sledujte TOP STAR magazín na Primě vždy od 21.35. Dnes (7. září) poprvé v novém studiu.

Na jaké reportáže se můžete těšít?

Mimo jiné uvidíte reportáž o „celebritě proti vlastní vůli“ – Petru Kramném, který v Egyptě přišel za záhadných okolní o svou ženu a dítě a od té doby nedobrovolně plní stránky novin a obsah televizního zpravodajství. Olga Matušková promluví o skandální knize, která údajně odhaluje některé pravdy o celebritách.

Mohlo by vás zajímat:

Dva různé způsoby jak být krásná

V lese rostou krásky! Nenalíčená Iva Kubelková (nejen) na houbách...

Jak se vám líbí po letech?

Kubelková znovu s Jágrem. Čím ji překvapil?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!