Moderátorku Sandru Parmovou čeká velká změna! Tušíte, o co se jedná?

Krásná moderátorka Odpoledních zpráv na Primě má před sebou životní změnu! Sandra Parmová se chystá na brněnské klinice plastické a estetické chirurgie Medicom Clinic podstoupit plastickou operaci zvětšení prsou. A změna přijde brzy, za sebou má již první sezení s doktorem Petrem Pachmanem.
Sandra Parmová
Sandra Parmová
archiv FTV Prima

reklama

Sandra Parmová bezesporu patří mezi nejkrásnější tváře, které můžete na obrazovce vídat. Vždycky se chlubila dokonalou postavou, kterou nikterak nezměnilo ani nedávné těhotenství. „Vždycky jsem měla malá prsa, ale během kojení jsem zažila, jaké to je mít plný dekolt a musím přiznat, že jsem si na to velmi rychle zvykla. Takže i teď, po tom, co jsem přestala kojit a prsa se vrátila do původního stavu, si ten pocit chci zase dopřát,“ prozradila Sandra.

Sandra Parmová
Autor: archiv FTV Prima Sandra Parmová

Parmová je hrdou maminkou patnáctiměsíční dcerky Emily, kterou má se snoubencem Pavlem. Zákrok podstoupí v Brně. „Mohla jsem jít na zákrok v Praze, ale Brno jsem si vybrala z mnoha důvodů. Jednak jsme tam doma a během rekonvalescence mi pomůže naše babička, pak jsou to reference pana doktora Pachmana a taky dálnice D1. Představa, že po ni po operaci pojedu, pro mě byla dost děsivá,“ říká Sandra.

Sandra Parmová
Autor: archiv FTV Prima Sandra Parmová

Po prvním sezení s panem doktorem Pachmanem již ví i podrobnosti ohledně zákroku. Probrali především termín a také možnosti velikostí implantátů. Sandra však stále neví, jak velká její prsa nakonec budou. „Jak přesně budou prsa velká, netuším. Pan doktor Pachman mi slíbil, že mi vybere tu nejlepší velikost, takže to bude i pro mě překvapení,“ těší se.

Sandra Parková s její rodinou

Sandra Parmová slaví půlroční narozeniny své Emily

Po zákroku bude muset na nějakou dobu mimo obrazovku Primy. „Bolesti se nebojím. Myslím, že horší než porod to nebude a ten jsem zvládla,“ dodala statečná a natěšená moderátorka.

reklama

reklama