Módní trendy: Konečně šance na úchvatnou inspiraci

Příští týden to vypukne: pětačtyřicet módních přehlídek, 54 designérů, značek a uměleckých škol, soutěže pro mladé tvůrce. To všechno bude od středy Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend 2013. Neodolala ani ikona světového módního návrhářství Jimmy Choo, který se do Prahy chystá.
Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend 2013 je všude - Obrázek 1
Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend 2013 je všude - Obrázek 1

reklama

MBPrague Fashion Weekend 2013
MBPrague Fashion Weekend 2013

Exkluzivní host se zúčastní sobotní Gala Fashion Night od 21.00 hodin. To už ale bude velkolepá inspirativní akce v samotném závěru. Letos je hlavním tématem Mercedes-Benz Prague Fashion Weekendu "Návrat k tradici a řemeslu". Celý projekt, který je koncipován do čtyř dnů módních přehlídek, prodejních showroomů, workshopů a diskusních panelů představí to nejlepší z české módní scény, zahraniční značky, významné hosty společenského a kulturního dění včetně studentů módního designu.

Pro nedočkavé průběžně přináší inspiraci Módní speciál na partnerském webu Prima-zeny.cz

Trendy pro nadcházející sezonu podzim–zima 2013–14

Měli byste vědět:

– Akce bude probíhat v centru Prahy. V Pařížské ulici vyroste profesionální fashion stan o rozloze 1400 m2. Skládá se ze dvou hlavních částí – hlediště pro 600 diváků s přehlídkovým molem a fashion lounge, kde mají návštěvníci možnost se před i po přehlídce občerstvit, případně využít služeb vizážistů Maybelline nebo kadeřníků Redken.

– Vstupenky i podrobnosti o programu seženete ZDE

– Doprovodný program proběhne v prostoru nazvaném STUDIO v Salvátorské 8, Praha 1. Multifunkční prostor doprovodného STUDIA se v letošním roce poprvé propojuje s etablovaným prodejním festivalem design SUPERMARKET.

– Každý zájemce o českou i zahraniční módu má letos příležitost sledovat celou událost z pohodlí domova prostřednictvím live streamingu na iconiq.cz

TIP Prima-Style.cz: Módní taška s charitativním podtextem MBPFW bag

Módní a zároveň praktická, taková je fashion taška, kterou si budou moci v průběhu konání Mercedes-Benz Prague Fashion Weekendu od 18. 9.–22. 9. 2013 zakoupit všichni milovníci módy. Fashion Bag MBPFW je pro tento rok vyroben v exkluzivní edici v černé barvě v kombinaci s bílou a červenou. Taška vytvořená s nadšením a vášní pro módu má charitativní význam. Každý návštěvník zakoupením této tašky přispěje na nadační fond Impuls, jehož cílem je podporovat projekty, zajišťující komplexní a kvalitní léčbu roztroušené sklerózy, její výzkum i osvětovou činnost. Cena fashion bagu Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend: 350 Kč. 100 Kč z každé prodané tašky budě věnováno na nadační fond IMPULS.

Fashion taška pro dobrou věc
Fashion taška pro dobrou věc

Mohlo by vás zajímat:

Kluci zůstali doma, ale holčička se do světa módy už hrne s úsměvem

FOTOGALERIE: Co ta máma vymyslela? Čím Victoria Beckham šokovala New York

Christian Laboutin. Sen všech hvězd a hlavně Carrie ze Sexu ve městě

Móda speciál: Hvězdy zamilované do zvířat

Kloubouky a červená rtěnka

Kde ožila RETRO móda? Uprostřed války!

reklama

reklama