Monika Absolonová ukázala polonahé sexy tělo a modlila se za chlapa

Zpěvačka Monika Absolonová (37) během svátků z hecu rozhodla, že se sbalí a odjede na dovolenou do Thajska. Dopadlo to lépe, než sama čekala.
Monika Absolonová ukázala polonahé sexy tělo a modlila se za chlapa
Monika Absolonová ukázala polonahé sexy tělo a modlila se za chlapa
facebook

reklama

"Tak tohle je nejvíc. Nechci provokovat. Tyto krásné fotky dával na fb můj kamarád Míša a strašně mě tím štval. Tak jsem za ním přiletěla. Pravda, jen na pár dní. Přestože jsem den po zakoupení letenky sama sobě nadávala, co jsem to zas vyvedla, tak to byl jeden z mých nejlepších nápadů vůbec. Po 4 měsících bez volna? Ideální místo,“ napsala na svůj profil Monika krátce po příletu na thajský ostrov Ko samui.

„Včera jsem byla ráno v moři, sama. A uvědomila si, že je začátek ledna, že jsem v ráji… Naposled jsem byla v teple v lednu s rodiči na Kanárských ostrovech, když mi bylo sedmnáct. Pak jsem nikam nikdy nejela, protože jsem na to neměla buď peníze, anebo čas ani odvahu,“ přiznala Monika.

Podle fotek je vidět, že si pobyt v exotickém Thajsku užívá plnými doušky. Pokud není na tržišti, koupe se v moři, užívá si masáž nebo chodí do chrámu a přemýšlí o životě. „Možná se váš i můj život neodvíjí tak, jak jste si představovali, ale radost můžete najít kdekoliv a kdykoliv. Já jsem musela zaletět až sem, abych si spoustu věcí uvědomila. Nečekej v životě, až přestane pršet, ale nauč se tančit v dešti,“ podotkla zpěvačka, která na partnera zatím neměla moc štěstí.

A jako vše, i to krásné musí opět jednou skončit, což se týká i Thajska. „Všechno, co je v životě hezké, strašně utíká. I můj výlet se krátí. Byl to nejhezčí dárek od Ježíška!“

-juf-

video VIP zprávy: Monika Absolonová byla při otevření nové kavárny

Monika Absolonová: Hurá, je advent!

Video VIP zprávy: Monika Absolonová si v představení s názvem Děvčátko zahraje ironického anděla

Monika Absolonová je ironický anděl

Video VIP zprávy: Premiéra se povedla, potlesk byl nekonečný

Absolonová ukázala bombarďáky


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!