Monika Marešová ukázala briliantový snubák

Momentálně probíhá módní týden Mercedez-Benz Prague Fashion Week. Přehlídky módních návrhářů si vždy nenechá ujít řada známých osobností. Mezi nimi i Monika Marešová, která na jedné módní přehlídce zaujala svým červeným outfitem. Ale také jedním konkrétním doplňkem.
Monika Marešová
Monika Marešová
instagram

reklama

Jako bývalá módní redaktorka si Monika Marešová, dříve Koblížková, nemohla nechat ujít takovou událost jako je Fashion Week. Je zvykem, že na podobných akcích volí dámy výstřednější outfity, kterými na sebe upozorní. Ani Monika nebyla výjimkou. Na přehlídce všechny oslnila v červeném hedvábném overalu. Na první pohled se mohlo zdát, že jde o obyčejnou teplákovku. Nicméně rozhodně nešlo o lacinou záležitost. Jednalo se o model Maison Valentino z Alize Fashion house.

 

#mbpfw openιng cocтaιl вy мaιѕon ғrancιѕ ĸυĸrdjιan & ѕoнo

Příspěvek sdílený Monika Marešová (@monikamaresova),

 

#mbpfw #nightout

Příspěvek sdílený F I L I P V A N E K (@filipvanek),

Monika se také poprvé pochlubila snubním a zásnubním prstýnkem, které pro ní Leoš vybíral. Oba prstýnky jsou posázeny brilianty a mají tak cenu dobrého automobilu.

Detail prstýnky
Autor: instagram Detail prstýnky
 

Must Haves#handcream & #personaltreasures

Příspěvek sdílený Monika Marešová (@monikamaresova),

Na módní událost se Monika vydala bez manžela Leoše Mareše. Společnost jí dělal stylista a kamarád Filip Vaněk nebo modelka Zuzana Stráská.

 

#aboutlastnight #mbpfw

Příspěvek sdílený F I L I P V A N E K (@filipvanek),

I Leoš ho přestal skrývat. Jeho levý prsteníček zdobí snubní prsten.

Leoš Mareš
Autor: instagram Leoš Mareš

reklama

reklama