Mrtvola? Co se stalo slavné Pamele Anderson?

Dobrá zpráva hned na začátek: Šestačtyřicetiletá Pamela Anderson (známá se seriálu Pobřežní hlídka) přežila svůj nápad běžet maratón v New Yorku. Proč se pustila do takového dobrodružství?
Megapochvala za smysl pro humor
Megapochvala za smysl pro humor
twitter

reklama

Fotografie, kterou Pamela pověsila na sociální síť Twitter krátce po doběhnutí do cíle svědčí výmluvně o dvou věcech.

Za prvné je zřejmé, že herečku stál běh spoustu sil a jen tak se z něj nevzpamatuje. Pytlíky s ledem na koleni a tříslech určitě nemá jen na ozdobu. Tvář si radši zakryla startovním číslem.

Za druhé je jasné, že Pamela Anderson má velký smysl pro humor, protože většina hvězd by si podobné snímečky určitě nechala pro sebe!

Co přivedlo Pamelu na trať slavného běhu, který se konal 3. listopadu v New Yorku? Charita. Herečka běžela pro organizaci Haitian Relief.

Doprovázel ji brat Garry a Pamela zdolala trať v čase 5 hodin a 41 minut. Teď už je jasné, proč si krátce předtím nechala ostříhat svou dlouhou blond hřívu.

Mohlo by vás zajímat:

Pamela Anderson a její nový look

Pamela Anderson z Pobřežní hlídky shodila vlasy! Proč to udělala?

Hvězda pobřežní hlídky Pamela Anderson přišla o panenství nedobrovolně jako dvanáctiletá. Řekla to prý jen matce a později přiznala v interwiew. "Ten všivák pak pobíhal kolem a litoval toho, co udělal. Ale to už bylo pozdě," řekla doslova.

Znásilněné celebrity. Madonna v tom není sama!

Stále k sobě něco cítí

Sean Penn a Madonna: No tohle! Málem ji zabil baseballkou a ona ho pořád miluje

reklama

reklama