Muzikál Mýdlový princ oslavil kulaté jubileum

Čaroděj - dobroděj, nebo Hej pane zajíci anebo Půlnoční. Asi už víte o kom, nebo spíš o čem bude následující text. Řeč je o muzikálu "Mýdlový princ", který je právě složen z písní Vaška Neckáře. A právě ten teď oslavil kulaté jubileum! A jak se slavilo?
22. 5. 2018 TOP STAR: MUZIKÁL MÝDLOVÝ PRINC OSLAVIL KULATÉ JUBILEUM
22. 5. 2018 TOP STAR: MUZIKÁL MÝDLOVÝ PRINC OSLAVIL KULATÉ JUBILEUM
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Cítit se na jevišti jako ryba ve vodě? To chce mít nejen zocelené nervy, ale také hodiny strávené na divadelních prknech. A právě to mají herci z muzikálu Mýdlový princ. Odehráno bylo totiž už 300 představení. V tomhle počtu přichází už i řada na improvizaci. „My jsme dneska měli takovou příležitost. Na návštěvě tu byli vzácní hosté - Lucie Hradecká a Petra Kvitová. Tak jsem si tam dovolil trošku zaimprovizovat. Zazpíval jsem tam něco o Petře. A vlastně jsem zapomněl, že slovo kvitovat, vychází z příjmení Petry Kvitové,“ zavtipkoval Michal Kavalčík.

Václava Neckáře a jeho bratra Jana představení baví, a mají pocit, že i návštěvníky. Protože každé představení je trochu jiné. „Je to tak, každý si tam hodně přidává. Jak jsem z toho klasického divadla, tak jako vím, že je potřeba držet ten tvar. Zvlášť když člověk hraje hlavní roli a musí držet nějakou tu romantickou linku. Do toho tam vidím ty spokojené kolegy, které tam kravěj a dělají nesmysly, že jo. Já jsem z toho ze začátku byl takový nervózní. Ale pak se to nějak zvrhlo a ono to funguje," řekl herec Martin Písařík.

Co ale nefunguje u Michala Kavalčíka, je pořekadlo - do roka a do dne. Nedávno totiž požádal svoji milou o ruku. Vzhledem k tomu, že ale momentálně zkouší muzikál Trhák a už brzy se stane tatínkem, svatba se bude konat až příští rok. „My to asi trošičku posuneme. Chceme to v létě. Necháme si to asi na ten příští červenec nebo srpen. A teď v červenci budu dvojnásobný tatínek. Smontoval jsem postýlku a připravoval jsem tu velkou komodu, jak se na ní děťátko přebaluje. Takže mě trošku bolí bicáky a záda,“ prozradil Michal.

Reklama
Reklama