Na co se dnes České Miss zeptá herečka Sophia Loren?

Hlavní hvězda letošní Miss - Sophia Loren - už dorazila do Prahy. Na naše nejkrásnější dívky se moc těší a chce se jich na něco důležitého zeptat. Podívejte se, co bývalou Miss Italia zajímá, a také, jak herečka světového jména vypadá na prahu osmdesátky?
Sophia Loren vypadá pořád nádherně...
Sophia Loren vypadá pořád nádherně...
jiří Janoušek.

reklama

 

Mohlo by vás ještě zajímat...

Není to poprvé, kdy nestárnoucí femme fatale Sophia Loren (79) korunuje Miss. Poprvé ale dnes večer korunuje Českou miss.

"Byla jsem tehdy hodně mladá a díky účasti v soutěži krásy jsem si začala plnit svoje sny," prozradila herečka a dodala, že teď už je doba opravdu úplně jiná. "Dnes se dívky učí oblékat, líčit, chodit... My jsme tehdy řešily maximálně to, co si vzít na sebe," zavzpomínala.

Ze zákulisí italské soutěže krásy, které se sama zúčastnila, toho herečka moc neprozradila. "Byla jsem tehdy nejmladší ze všech dívek, a tak jsem byla kategorie sama pro sebe," smála se Sopia Loren. "Díky tomu vám vlastně ani nemůžu říct, jak se k sobě tehdy dívky chovaly."

Krásu zdědila Sophie po své matce. "Ona byla opravdu hodně veselá. Nakonec mi paradoxně neradila a neříkala, co mám dělat, protože to bylo naopak. Radila jsem já jí!" Zvzpomínala herečka.

Prahu navštívila legenda italského filmu poprvé v životě. "Byla jsem na ni moc zvědavá, slyšela jsem spoustu chvály od přátel," prozradila herečka a dodala, že i to málo, co z Prahy zatím viděla, ji doslova uchvátilo.

 

Je to dost k nevíře, když si to spočítáte. Sophia Loren soutěžila v Miss Italia před 64 lety v necelých šestnácti pod dívčím jménem Sofia Villani. Už tehdy bylo patrné (a v naší exkluzivní FOTOGALERII si to můžete ověřit), že z ní roste mimořádná sexbomba.

Získala korunku Miss Eleganza, vyhrála jistá Anna Maria Bugliari. Zatímco vítězku dnes nikdo nezná, Sophia Loren se stala symbolem smyslnosti a elegance. Tenhle koktejl snad ještě získává na síle, jak se ukázalo na páteční tiskové konferenci v hotelu Four Seasons v Praze.

TIP Prima-Style.cz: Sledujte přímý přenos z volby České miss v sobotu na Primě od 20.15 hodin!

Herečka Sophia Loren je věčně mladá

5 tipů na krásu podle Sophie Loren. Schválně, jestli je dokážete splnit!

Všechno o soutěži, kandidátkách na Miss i možnost pro vás získat cestu na Mauritius najdete TADY.

Mohlo by vás zajímat:

Libor Bouček dnes - Obrázek 2

Česká Miss v ohrožení? Bouček skončil v nemocnici!

Finalistky České Miss 2014 a jejich nové vlasy

Missky mají před finále nové účesy: Které sluší nejvíc?

Video VIP zprávy: Zkouška večerních rób na finálový večer Miss. To je ale nádhery!

Proč jsou finalistky Miss nespokojené?

Jedna z těhle krásek bude novou Českou Miss

Podívejte, jak finalistky České Miss trénují na finále!


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!