Na svatbu Katy Perry a Orlanda Blooma přijde téměř každá celebrita

Zpěvačka Katy Perry a herec Orlando Bloom plánují svatbu a podle všech informací to bude velkolepá událost, na kterou pozvou celou svou rodinu včetně všech přátel.
Katy Perry a Orlando Bloom
Katy Perry a Orlando Bloom
twitter.com/enews

reklama

Není to ani týden, co hollywoodský fešák požádal popovou hvězdu o ruku na svatého Valentýna a dal jí zásnubní prsten ve tvaru květiny, který má cenu v přepočtu 114 miliónů korun. O svatebním rozpočtu se nám může jen zdát.

Katy Perry a Orlando Bloom
Autor: twitter.com/CBSNews Katy Perry a Orlando Bloom

Podle nových informací plánuje dvojice oslavu pro celou rodinu a všechny své přátele, takže můžeme očekávat opravdu velkou a honosnou svatbu, na které bude kde jaká celebrita. Podle People si pár zatím hlavu s přípravami nedělá. „Oslavují zásnuby, na svatbu ještě nepomysleli, jen ví, že na ni pozvou všechny své přátele,“ svěřil se důvěryhodný zdroj.

Zásnubní prstýnek

Zásnubní prsten Katy Perry má cenu přibližně 114 miliónů korun!

 „Bude to opravdu úžasné,“ řekl o plánech budoucích novomanželů. „Jsou tak šťastní a nadšení, že se budou brát,“ dodal. Jak bude svatba vypadat a kdo na ni všechno bude pozván, to se dozvíme časem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený KATY PERRY (@katyperry),

Herec Orlando Bloom nosil prstýnek v kapse už nějakou dobu a čekal na vhodnou příležitost. Podle zdroje chtěl, aby to bylo speciální. Herec žádost o ruku bere vážně a než dal prstýnek své vyvolené, šel za jejími rodiči a požádal je o svolení. Rodina tak o žádosti o ruku věděla ještě dřív než samotná zpěvačka. „Katy byla opravdu velmi překvapená a třásla se štěstím,“ svěřil se zdroj.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!