Nabouraná Audrey Tautou: Režisér si z ní utahuje!

Francouzská herečka Audrey Tautou musela odvolat účast na festivalu v Karlových Varech. Slavná Amélie z Montmartru měla svou účastí podpořit snímek Pěna dní. Pak ale spadla z kola a pošramotila si půvabný obličejík.
Herčka Audrey Tautou se poranila při pádu z kola
Herčka Audrey Tautou se poranila při pádu z kola
isifa.com

reklama

Není sice pravda (jak se leckde objevilo), že jsou její zranění vážná, nicméně šrámy a odřeniny Audreinu promenádu po červeném koberci naprosto vyloučily.

Před objektivy fotoaparátů, navíc při slavnostních příležitostech, se herečky snaží být co nejkrásnější. A následky letu přes řídítka bohužel nezakryje žádný make-up. „Ještě že jsme film dotočili, než Audrey z toho kola spadla. Potřebovali jsme totiž, aby ve símku byla co nejkrásnější,“ vtipkoval režisér Pěny dní Michel Gondry.

Audrey Tautou z kola nespadla proto, že by byla nesportovní typ. Vyrůstala na venkově a sportu se věnovala odmalička. Herečkou toužila být Audrey už jako malá. Rodiče jí naštěstí nebránili. Vždyť i křestní jméno dostala po hvězdě filmového plátna Audrey Hepburn.

Opravdový zlom v kariéře Audrey Tautou nastal, když roli Amélie odmítla herečka Emma Watson. Tvůrcům padla do oka Audrey Tautou a po uvedení filmu Amélie z Montmartru se doslova přes noc stala hvězdou. Emma Watson dodnes lituje, že tehdy roli odmítla.

-jan-

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!