Narodil se jako dívka slavným rodičům. Teď bojuje za léky na prostatu!

Když se Stephen před jednadvaceti lety narodil, otec Warren Beatty a matka Annette Bening mu dali jméno Kathlyn. Během dospívání však jejich dcera prošla změnou pohlaví. Jmenuje se Stephen Ira Beatty a právě se pustil do boje za práva své menšiny.
Stephen Beatty - konečně v těle, se kterým je spokojený
Stephen Beatty - konečně v těle, se kterým je spokojený
isifa.com

reklama

Stephen nedávno vystoupil ve videu namířeném proti americké zdravotnické organizaci New York State Medicaid, která reguluje distribuci léků. Konkrétně mu jde o lék na prostatu. Podle platných zákonů na ně Stephen nemá nárok (narodil se jako žena). Podle Stephena jsou mu tak odepřena práva na zdravotnickou péči nutnou k přežití.

Ve videu Stephen nijak nezmiňuje své slavné rodiče, kterými jsou hollywoodské hvězdy Warren Beatty a Annette Bening. Známý pár nikdy proměnu svého nejstaršího dítěte nekomentoval.

Rodiče - Warren a Anette Foto: isifa.com

Rodiče – Warren a Annette. Foto: isifa.com

Zato mladý muž hovoří o tom, že se vždy chtěl přestěhovat do New Yorku. "Vyrostl jsem na venkově, ale vždy jsem věděl, že se do toho pulsujícího města chci přestěhovat a stát se součástí vibrující umělecké komunity."

Není to poprvé, kdy Stephen veřejně vystoupil. Přiznal, že svou situaci začal řešit poměrně brzy – už ve čtrnácti letech.

Změnou pohlaví prošla i Chasity, původně dcera zpěvačky Cher, ze které je v dospělosti syn Chaz Bono.

Mohlo by vás zajímat:

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Žena, nebo muž? Transvestita!

Cher se přiznala nejen k sexu s Tomem Cruisem, ale i se ženami

Šokující odhalení zpěvačky Cher: Sex s Tomem Cruisem

Jak se vám líbí nový look?

Cher hlásí návrat. Babička utržená ze řetězu

reklama

reklama