"Národní" kostýmy Miss: Psychedelické variace na folklor nebo sexy? Hlasujte!

Jednou z disciplín na všech významných světových soutěžích krásy je předvedení národního kostýmu. Hned dvě české Miss se s tím v poslední době musely vypořádat. Povedlo se jim to?
Monika Leová a Gábina Kratochvílová v národních kostýmech
Monika Leová a Gábina Kratochvílová v národních kostýmech
Česká Miss

reklama

Úřadující Česká Miss Gábina Kratochvílová si svůj kostým na soutěž Miss Universe dokonce navrhla sama. Přestože v něm působila lolitkovským způsobem sexy, s korunkou na uchu to přehnala a v Moskvě na Miss Universe vypadala spíš jako luxusní striptérka.

Gábina dělá mažoretku a tomu odpovídal i její kostým, ale jednoznačně to chtělo více úcty k tradicím a alespoň trochu si nastudovat, jak skutečné kroje vypadají! Ale proti vkusu žádný dišputát. Třeba právě Gábina hlasování vyhraje.

Česká Miss Earth a moderátorka Odpoledních zpráv na FTV Monika Leová, která bude reprezentovat Českou republiku na světové soutěži Miss Earth, si také dala na národním kostýmu velice záležet. Sama šaty jako kroj neprezentuje a připouští, že jde jen o inspiraci.

Lenochod - Drž si svůj styl

 

 

„Z šatů na velké finále jsem nadšená. Jsou výjimečné, podobné jsem v historii České Miss nezaznamenala. Jsou jednoduché a zároveň plné propracovaných detailů, které nejsou až tolik patrné na první pohled. Materiál je vzdušný, skoro mi přijde, jako bych na sobě nic neměla,“ rozplývala se nad svým krojem Leová.

Vzhledem k tomu, že se české krásky letos ve světových soutěžích moc neumísťovaly, držíme Leové na finále 7. prosince palce. Jenže... Loni korunku Miss Earth vyhrála Tereza Fajksová, která je Češka. A ještě nikdy se nestalo, že by dvakrát za sebou světovou soutěž vyhrála dívka ze stejné země.

Nicméně půvabná Leová by mohla mít kliku v tom, že si jí porotci spletou s reprezentantkou Vietnamu kvůli exotickému vzhledu a dají jí v okouzlení nějaké body navíc...

Mohlo by vás zajímat

Gabriela Islerová z Venezuely

Tahle kráska z Venezuely je novou Miss Universe

Česká Miss Gabriela Kratochvílová v tomto modelu vypadá božsky

Tip pro agenta 007: Která Češka se k němu hodí nejvíc? Hlasovalo se na Miss Universe

Video VIP zprávy: Nejen Beata Rajská, ale celá rodina vymýšlela, v čem Gábina zaujme porotu

Šaty Miss Kratochvílové: Rodinná spolupráce

reklama

reklama