Narozeniny plné krásy! Bella Hadid slavila plnoletost v obklopení své krásné matky a neméně známé sestry

Modelka a mladší sestra stále ještě populárnější Gigi Hadid (22), slavila své jednadvacáté narozeniny. Kráska s porcelánovou tváří si užila narozeninový večírek v newyorském baru Sadelle. Nesměla chybět její sestra i krásná maminka.
ilustrační foto- Bella Hadid
ilustrační foto- Bella Hadid
instagram/bellahadid

reklama

21 je v Americe zásadní číslo. Právě v tomto věku se vám otevírá brána do dospělosti. A krásná Bella Hadid (21) se už mezi dospělé řadí. Úspěšná modelka Bella své narozeniny oslavovala ve velkém a v obklopení těch nejmilejších. V newyorském klubu Sadelle se sešli její přátelé nejen z řad modelek, ale především rodinní příslušníci. Mezi gratulanty tak nesměla chybět sestra Gigi, která je také známou modelkou, ale také maminka Yolanda Foster (53). I ve svém věku je matka sester stále ve skvělé formě a Gigi s Bellou se stáří nemusí bát.

ilustrační foto- Bella Hadid
Autor: instagram/bellahadid ilustrační foto- Bella Hadid

Radost Belle udělal i její otec, který již s matkou sester nežije. I realitní magnát Mohamed Hadid (68) přišel pogratulovat oslavenkyni. Celá rodina působila harmonicky a bylo zřejmé, že se všichni rádi vidí.

ilustrační foto- Gigi Hadid
Autor: instagram/GigiHadid ilustrační foto- Gigi Hadid

Bella si své první narozeniny mezi dospělými náramně užila a nezapomněla se o fotografie podělit se svými fanoušky na instagramu. 

ilustrační foto- maminka sester Hadid
Autor: instagram/GigiHaid ilustrační foto- maminka sester Hadid

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!