Nasadil sexuální superman své Nikol PAROHY? Miss Švantnerová se potýká s NEVĚROU! Jenže...

A je to tady! „Missí nemoc“ opět udeřila v plné síle! Letošní vítězka České miss Nikol Švantnerová se údajně rozchází se svým přítelem Jakubem Horou. Důvodem má být nejspíš i nevěra.
"Vím že tím některé lidi zklameme,ale jsme stále spolu, zamilovaní a štastní," píše misska na sociální síti. Je to ale opravdu tak?
"Vím že tím některé lidi zklameme,ale jsme stále spolu, zamilovaní a štastní," píše misska na sociální síti. Je to ale opravdu tak?
Facebook Nikol Švantnerové

reklama

Nejkrásnější žena Česka má parohy? To snad ne! Zpráva, kterou propírají bulvární média, mluví o tom, že přítel Nikol balil nevybíravými způsoby jiné ženy přes sociální sítě. A co víc, ještě k tomu je prý lákal na svou abnormální sexuální zdatnost. Chudák misska je nyní pod tlakem a tvrdí, že je všechno jinak. Jenže nejlepším lékem na milostná zklamání je jedině nová láska. A tady je nutno říct, že královna krásy v tomto ohledu právě nezahálí. Dokonce přiznává, že si s Jakubem dávají pauzu. Více se dozvíte ve videoreportáži VIP zpráv,

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIP - Nikol Švantnerová se rozchází

Rytmus rád machruje a v Sídliskovém snu to není jinak.

TRAPNÉ! Rytmus a jeho HODNĚ DRSNÉ přiznání: Chce dojmout, nebo zastrašovat?

Reportérka VIP zpráv Lucka Špaková má za sebou velmi nepříjemný zážitek.

Reportérka VIPek Lucie na mrtvici: Po ranním sexu přišel horor!

Lenka Toman Šourková je hvězda módního nebe i za velkou louží.

Fíha! Tuhle Češku zná v Americe každý, a co vy? VIP zprávy vám ji představí

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!