Naše klasická sobota. A jak to máte vy?

Ráno vstanu bez budíku, protože Séba už stojí v postýlce a vykřikuje si takový to svoje, klasika. Rozlepím oči, mrknu na něj jestli se mu náhodou už nechce z postýlky vylézt samotnému, a když vidím, že tohle ještě nedá, jdu pro něj.
Top Táta v akci - foto, prosím!
Top Táta v akci - foto, prosím!

Pokračujeme snídaní, rychlá koupelna a obléct. Je nutný hodně ladit outfit, protože je dost možný, že se spolu někde cvakneme, tak ať neděláme ostudu. Největší problém je ale obléct plenku, protože Sébu nejvíc baví utíkat právě v týhle fázi.

Když už se dostaneme do auta, začne zábava. Nejdřív zpívánky, takže "Děti ráje" pak "Prvá" a tak to jede dál a dál. Už zbývá jen zastávka pro kafe a jsme ready na procházku po Letný. Tam to máme dost rádi.

 

Příspěvek sdílený Dad's Guide (@dads_guide),

Sice si moc nepokecáme, ale je jasný, že Séba poslouchá. Problém je v tom, že ho asi moje řeči neberou, takže usne. V tu chvíli si sedám a dávám si nohy nahoru a užívám si ten božský klid.

V hospodě nad Stromovkou vyměníme plínu, dáme oběd a jedno malý a míříme do centra na kafe. Takhle to vypadá, že jsme hrozný povaleči, takže je nutná nějaká aktivita. Séba se pomalu staví, ale nejraději leze, po mně. Takže mu udělám stěnu a vyhraje si celou hodinu. Občas si ještě čteme noviny.

Den končí a míříme domů. Budeme se koupat, večeřet a hrát si se všema hračkama najednou. Takže maminčin celodenní úklid jako kdyby vůbec neproběhl. V osm se na sebe podíváme a težko říct, kdo je víc unavený. Každopádně Séba padá do postele, já otevírám víno a sedám si na gauč. Musím uznat, že jako tátové to máme vážně jednodušší.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama