Našeho pedofilního Satana máte v Čechách, vzkazují Poláci

Hodně znepokojující zprávu uveřejnil polský zpravodajský server fakt.pl. Podle něho se sadistický pedofil Mariusz Trynkiewicz, propuštěný minulý týden z vězení, skrývá pod falešnou identitou v České republice nebo na Slovensku.
Mariusz Trynkiewicz přezdívaný Satan

Novou identitu, mobilní telefon, bydlení a kapesné mu podle zdrojů serveru fakt.pl měly zajistit tajné služby jako "chráněnému svědkovi". Oficiální polské stanovisko je ale takové, že Mariusz Trynkiewicz až do dalšího rozhodnutí soudu, nesmí opustit polské území. Kde ovšem momentálně je a jak vůbec vrah přezdívaný Satan z Piotrkowa vypadá?

Chlapce unášel a znásilňoval už jako voják. Byl trestán, ale při přerušení trestu (soudu se ho zželelo a pustil ho, aby se mohl starat o nemocnou matku) začal vraždit. Tři ze čtyř zabitých chlapců odlákal v jeden okamžik od přehrady, kam se šli koupat. Tvrdil jim, že je učitel tělocviku a nalákal je k sobě domů na akvárium, vzduchovku a sbírku známek.

Dostal čtyřikrát trest smrti, kterému uniknul kvůli změně režimu. Ani doživotí nebylo podle polského práva možné a tak se minulý týden ocitl na svobodě. Je údajně ochoten podstoupit chemickou kastraci a sám argumentuje tím, že na sobě během mnoha let věznění intenzivně pracoval. Mnoho odborníků se však přiklání k možnosti, že je stále extrémně nebezpečný.

TIP Prima-Style: Sledujte Krimi zprávy každý den po hlavní zpravodajské relaci FTV Prima.

Mohlo by vás zajímat:

Stačila jediná vteřina a z nádherného vozu se stal vrak, ve kterém vyhasly dva životy

Ve vteřině na šrot - Když slavní bourají (FOTOGALERIE vraků)

Josef Rychtář píše hraběti Martuccimu

Josef Rychtář píše hraběti Martuccimu. To je ale obrat!

Video VIP zprávy: Režisérka Poledňáková se soudí se svou uklízečkou

Okradená režisérka Poledňáková se soudí: Přišla o šperky!

Justin Bieber u soudu

VIDEO od soudu: Bieber za mřížemi

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama