Návod na krásu podle Daniely Peštové

Topmodelka Daniela Peštová (43) má dokonalou postavu, a to má za sebou neuvěřitelné tři porody. Dokonce s chutí i zahřeší.
Daniela Peštová
Daniela Peštová
Jiří Janoušek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Přesto, že většina modelek svou kariéru končí před třicítkou, Daniela patří mezi hrstku těch, které jsou žádané i nadále. „Akorát měním druh zakázek a místo plavek propojuji svou tvář s kosmetikou,“ přiznala Peštová, která je s věkem stále krásnější.

A co je za jejím mladistvým vzhledem? „Rozhodně si nedělám vrásky z pár vrásek. Nejlepší prevencí je opravdu kvalitní pleťová kosmetika, která se musí doplnit správnou životosprávou. Hodně piji vodu a zásadně nekouřím. Pokud se člověk špatně stravuje a žije nezdravě, nepomůže mu ani drahý krém.“

Jako každá žena i Daniela miluje módu. „Důležité je, abych se v ní cítila dobře. Pokud se mi líbí nějaké oblečení, nehledím, zda je trendem letošní sezony. Nepohrdnu ani konfekcí. V kosmetice neodolám rtěnkám.“

Štíhlou postavu si udržuje modelka sportem a pokud zatouží po sladkém či tučném jídle, rozhodně si to nevyčítá. „S chutí si dám i vepřo a zelo, ale knedlík vynechám, protože ho ani nejím. Na sladké jsem nikdy nebyla, ale pokud mě chuť na ně přepadne, klidně sním na posezení i tři míši a na ně tři brumíky. Hlavu si s tím nelámu,“ přiznala své sladké tajemství Daniela Peštová, která je nejen zastánkyní zdravého životního stylu, ale velkou bojovnicí proti domácímu násilí.

"Jde o mou srdeční záležitost. Myslím si, že je velmi důležité, aby se o této problematice hovořilo. Žádná žena si nezaslouží špatné zacházení. Muži by měli ženám sebevědomí zvyšovat a ne jim ho snižovat," dodala modelka.

-juf-

video VIP zprávy: Modelka Daniela Peštová je drsná - umí bojovat s útočníky!

Bojovnice Daniela Peštová: Vím, co funguje na otravy!

Daniela Peštová je velká bojovnice

Topmodelka Peštová: Natočila fakt drsná videa

Daniela Peštová

Chudák topmodelka Peštová: zezelenaly jí vlasy


Reklama
Reklama