Návrhářskému duu La Formela to klape nejen v práci, ale i v soukromí!

Přiznejme si, že ani módní scéně se milostné pletky nevyhýbají. Třeba takové české návrhářské duo "La Formela." Nejenom, že svými modely boduje už několik sezón na zahraničních Fashion Weecích, ale jsou také skvělým párem i v soukromí. A pak, že 24 hodin denně být spolu doma i na place není nemožné!
4. 9. 2018 TOP STAR: ANTONÍN SOUKUP A MIROSLAVA KOHUTIÁROVÁ SVOU TVORBOU DOBÝVAJÍ SVĚT
4. 9. 2018 TOP STAR: ANTONÍN SOUKUP A MIROSLAVA KOHUTIÁROVÁ SVOU TVORBOU DOBÝVAJÍ SVĚT

reklama

Malajsie, Francie, Maďarsko  -  partneři  Antonín Soukup a Miroslava Kohutiárová svou tvorbou dobývají svět. Kromě toho jsou důkazem, že s někým dokážete být skoro 24 hodin denně a nezabít se. „Myslím si, že jako páru se těžko žije, když má každá osoba jiné ambice. Já myslím, že když jsou dva a umí se se synchronizovat, tak si myslím, že to jde líp,“ řekla Miroslava.

I když je pár už zasnoubený, svatbu zatím nijak nehrotí. To víte, nová kolekce má přednost a práce je zkrátka vytěžuje stále nejvíce. Možná že i vy jste se stali na své dovolené objetí svého telefonu či Instagramu. Právě i to bylo jedno z témat, na které značka La Formela upozorňovala. „Tentokrát to bylo tím, že jsme jeli na dovolenou. Tam jsme si fakt tři týdny užívali a přemýšleli jsme, jak se ti lidé na dovolené chovají a jaká byla dříve v devadesátých letech. A z toho vznikla tahle kolekce,“ prozradil Antonín. Pár teď v září čeká cesta do Milána. Věříme, že jejich kolekce bude mít podobný úspěch jako u nás.

reklama

reklama