Navštivte vilu Calvina Harrise, prodává své sídlo za 187 miliónů korun!

Calvin Harris prodává své sídlo za 5 miliónů liber, což je v přepočtu lehce přes 187 miliónů korun. Pokud máte v plánu koupit si sídlo s ohromným venkovním bazénem, luxusní kuchyní a útulnou terasou, tak čtěte dál. Nebo se alespoň můžete podívat, v jakém luxusu tato hudební legenda žila.
Calvin Harris
Calvin Harris
twitter.com/billboarddance

reklama

Hudebník byl v loňském roce podle časopisu Forbes jmenován nejlépe placeným DJ za posledních 6 let. Nyní se pravděpodobně chce přestěhovat do ještě většího luxusu, pokud to tedy ještě jde! Na internetu kolují fotografie jeho sídla, které se nachází v Los Angeles.

Calvin Harris prodává své sídlo za 187 miliónů korun
Autor: twitter.com/TheSun Calvin Harris prodává své sídlo za 187 miliónů korun

Prostorné pokoje, luxusní vybavení, neutrální barvy. I tak lze popsat jeho obydlí. Obrovský venkovní bazén, útulná terasa i vlastní bar. Tohle vše najdete ve venkovní části sídla. A jak vypadá vnitřní interiér?  

Calvin Harris

Calvin Harris poprvé vyhrál hudební cenu BRIT Awards!

Všechny pokoje jsou v moderním stylu. Obývací pokoj se může chlubit elegantním krbem a nádherným lustrem. Celá stěna je pokryta rozhlehlými okny. Vysoký strop dodává místu pocit velkoleposti. Zajímavostí je, že zde nenajdete žádnou elektroniku. Na sledování televize tedy zapomeňte.

Calvin Harris prodává své sídlo za 187 miliónů korun
Autor: twitter.com/Greigsy Calvin Harris prodává své sídlo za 187 miliónů korun

Vnitřní prostory mají mimo jiné také moderní kuchyň, která je laděna do černé barvy, rozlehlou ložnici s velkou manželskou postelí nebo luxusní koupelnu ve smetanových tónech. Uvidíme, zda Harris najde brzy kupce!

Calvin Harris prodává své sídlo za 187 miliónů korun
Autor: twitter.com/thisis50 Calvin Harris prodává své sídlo za 187 miliónů korun

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!