Nechutná scéna nad rakví Bobbi Kristiny Brown (†22) : Skandál narušil obřad, Whitney Houston se obrací v hrobě!

Odporné boje o prachy provázející koma a následně i smrt dcery rappera Bobbyho Browna (46) a hvězdné Whitney Houston (†48) poznamenaly i samotný pohřeb nebohé Bobbi Kristiny. Jak se říká v klasické komedii – hnus fialovej!
Nenávist v rodině poznamenala i pohřeb Bobbi Kristiny.
Nenávist v rodině poznamenala i pohřeb Bobbi Kristiny.
archiv a koláž Style.iprima.cz

reklama

Sestra bývalého manžela Whitney Houston a teta zesnulé Bobbi Kristiny Leolah Brown se podle TMZ.com při obřadu neudržela a švagrové zpěvačky Pat, činící si nároky na dědictví ve prospěch klanu Houstonů, vmetla do tváře, co si myslí všichni Brownovi: „Whitney se obrací v hrobě! Tohle všechno máš na svědomí ty, Pat!,“ začala na ni prý hystericky řvát uprostřed soukromého obřadu. Podle zdrojů byla vyvedena ze smuteční síně aby vychladla. Později se však vrátila a s přítomnými zpívala pohřební žalmy.

Bobbi se svou matkou, Whitney Houston

Zemřela dcera Whitney Houston. Bylo jí 22 let

Pohřeb provázely též otazníky, zda se pokusí mezi hosty vniknout persona non grata Nick Gordon (24), tedy nevlastní bratr a nejbližší přítel Bobbi Kristiny. Ten ji zpočátku vytáhl mimo rodinné třenice, aby ji následně stáhl na drogové dno a podle všeho i šeredně okrádal. Po jeho boku byla dívka až do konce, i když trpěla. Nick nešel pro ránu daleko a nepokrytě dceru slavné zpěvačky zneužíval. Nakonec se nezúčastnil ze strachu o svůj život. Je ovšem jasné, že boje o miliony dolarů v rozeštvané rodině teprve začínají a šarvátky přinesou ještě mnoho zla.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIP - Bobbi Kristina Brown smrt

Bobbi se svou matkou, Whitney Houston

Rodina rozhodla: Bobbi Kristina zemře ve stejný den jako Whitney!

Bobbi Kristina Brown s matkou Whitney Houston.

S dcerou Whitney Houston už to rodina vzdala: Odvezli ji do hospice, kde ji nechají zemřít

Bobbi Kristina se svým manželem Nickem

Dcera Whitney Houston měla včera narozeniny! Její otec odešel z nemocnice s pláčem

 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!