Nejbohatší Rusky světa. Kdo dělá blogísek a kdo má vyznamenání z Yale?

Podívejte se na 5 dívek, které mají peněz na několik životů dopředu. Která s z nich nedostane nic, komu zavraždili sestru a proč je ta nejbohatší opravdovým vzorem?
Nejbohatší slečny světa
Nejbohatší slečny světa
Mirror

reklama

Kira Plastinina: 600 miliard dolarů

Dcera bývalého ředitele největší fabriky na mléčné výrobky  nemá úplně špatný život. Už když jí bylo 16, nechal jí otec zřídit vlastní značku a otevřel butiky po celé US. Přestože do roku všechny musel zase tatínek y zavřít, Kira to nevzdávala a přemluvila otce, aby to zkusit po pěti letech celé znova. Dnes je Kira majitelkou 300 módních butiků po celém Rusku. Mimo módu se věnuje převážně svému Blogu.

Nejbohatší slečny světa Foto:

Anna Abrahamovich: 3.4 miliard dolarů

20letá Anna je nejstarší dcerou Romana Abrahamoviche. Právě teď studuje v Londýně, kde bydlí se svojí matkou. Je to typická party girl,když slavila 16.narozeniny, přišel tatínkovi účet na 500 000 dolarů. Ano, počítáte správně, to je 10 milionů Korun. 

 

Nejbohatší slečny světa Foto:

Anna Anisimova: 3.3 miliard dolarů

Dcera Vasily Anisimov, který zbohatl na uhlí a kovu. Mladá Ruska bydlí v luxusním apartmanu v centru Manhattanu. Stěhování do USA, ale nebylo příliš veselé. V devadesátých letech její rodině chodily výhružné dopisy ( jako spoustě dalším zámožným rodinám) a otec vyslal Annu a její matku do USA. Annina nevlastní sestra zůstala v Rusku se svým manželem. To se jim stalo osudným, někdo je v jejich domě zavraždil. 

Nejbohatší slečny světa Foto:

Anastasia Potanina: 5 miliard dolarů

Dcera Vladimira Potanina by sice mohla jednoho krásného dne zdědit 5 miliard dolarů, ale to se asi nestane. Anastasia miluje sporty. Dokonce se jim i profesionálně věnuje a snad ji jednou uživí, jJejí otec totiž již několik let oficiálně prohlašuje, že po jeho smrti odkáže veškerý svůj majetek charitě. Anastasia o tom ví a údajně je s tímto krokem smířena. 

 

Nejbohatší slečny světa Foto:

Irina Vekselberg: 8 miliard dolarů

Irinin otec je 4.nejbohatší Rus na světě, zbohatl na chytrých investicích po pádu Sovětské unie. Irina, která má po finanční stránce vyděláno na pět životů dopředu, je velice úspěšnou bankéřkou a dokonce vystudovala MBS s vyznamenáním na prestižní univerzitě Yale. 

 

Nejbohatší slečny světa Foto:

Mohlo by vás zajímat:

Donatella Versace

Nejbohatší ženy naší planety!

Mladí zbohatlíci

Znáte nejbohatší děti z Instagramu! Při pohledu na tyto snímky vám spadne čelist

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Nejbohatší supermodelky na světě? Tyhle!


reklama

reklama