Nejbohatší ženy naší planety!

Paris Hilton je pasé. Toto jsou ženy, které byste si měli zapamatovat.
Donatella Versace
Donatella Versace
Mylife

reklama

Neustále se mluví o movitých mužích naší planety, ale co ženy? Zde je přehled žen a dívek, které jsou víc za vodou než my všichni dohromady. A pozor! Ne všem bylo dáno do vínku velké věno!

 

1, Holly Branson je dcera miliardáře Richarda Bransona. To ale neznamená, že si Holly užívá majetku a nepracuje. Je to lékařka, která se věnuje neurologii.

Holly Branson Foto:

2,Lydia Hearst

Slečna je dedičkou jednoho z největších mediálních impérií na světě. Lydia je důkazem toho, že život není fér. Lydia má na kontě miliardy, je chytrá a živí se modelingem.

Lydia Hearst Foto:

3, Ivanka Trump

Všichni znají krásnou Ivanku díky její české matce Ivaně, která se vdala za Donalda Trumpa. Ale málokdo ví, že Ivanka úspěšně vede několik firem a je to workoholička.

Ivanka Trump  Foto:

4, Elizabeth Holmes

Je bilionářka, která se narodila chudým rodičům. Loni ji bylo třicet let a zbohatla na tom, že zjednodušila proces krevních rozborů. Dnes vlastní společnost v hodotě 9 miliard dolarů.

Elizabeth Holmes Foto:

5,Marta Ortega-Perez

Tato půvabná slečna je dcerou Armancia Ortegy. To je ten, kdo vlastní Zaru, Bershku atd. Její šatník musí být dokonalý.

Marta Ortega-Perez Foto:

6,Jocelyn Wildenstein

Je známá také jako kočičí žena. Jocelyn žije opravdu luxusní život, jen za jídlo utratí ročně 10 milionů korun. Za sérii operací utratila okolo 70 miliónů korun. Zabodovala, když na loveckém víkendu v Keni uhranula Aleca Wildensteina. Tohoto miliardáře provázely na každém kroku nejrůznější skandály. Už samotné bohatství rodiny nepocházelo z příliš košer zdrojů. Židovská rodina Wildensteinů byla obviňována z obchodování s nacisty, prodávali a nakupovali u nich umělecká díla.

Jocelyn Wildenstein Foto:

7, Donatella Versace

Nejznámější z těchto dam se k majetku dostala díky svému bratrovi Giannim. Jeho majetek spadl Donatelle do klína poté, co byl Gianni zastřelen svým ex přítelem.Vlastní 20 procent celkového majetku kapitálového trhu Versace. Byla vdaná za amerického modela Paula Becka.

Donatella Versace Foto:

8, Liliane Bettencourt

Majitelka kosmetického giganta L’Oreal. Společnost zdědila po svém otci a úspěšně ji mnoho let vedla. Liliane je nejbohatší ženou na světě.

Liliane Bettencourt Foto:

9, Christy Walton

Tato dáma se dobře vdala. Její zesnulý manžel byl majitelem americké prodejní sítě Walmart.

Christy Walton Foto:

10,Iris Fontbona

Iris je jedna z nejbohatších lidí Chile. Je workoholička, pracuje až 12 hodin denně. není divu, od svého otce zdědila doly a největší banku v Chile. To není špatné, že?

Iris Fontbona Foto:

reklama

reklama