Nejdivnější pochutiny a zvyky slavných: Co mají nejraději?

Téměř každý má rád nějakou netradiční pochutinu, a to se týká i slavných osobností. Pijete běžně vodu se solí? Máte ve zvyku jíst ve sprše? Naše slavné osobnosti to dělají běžně!
Meghan Markle
Meghan Markle
twitter.com/royalfocus1

reklama

Meghan Markle

Meghan Markle se svěřila na svém blogu, jak vaří svoji nejoblíbenější omáčku. Tento blog je bohužel nyní zrušený. Nejdříve se pomalu uvaří cuketa s troškou vody, poté se přidá vývar. Vaří se do té doby, dokud nezhoustne. Ve finále Meghan pojmenovala tuto omáčku „špinavá sexy kaše“. Zajímavé!

Meghan Markle a princ Harry
Autor: twitter.com/VogueRunway Meghan Markle a princ Harry

Gwyneth Paltrow

Herečka Gwyneth Paltrow je známá svými netradičními stravovacími návyky. Vydala kuchařku s názvem Je to tak snadné, kde nám představuje přes 130 svých oblíbených receptů. Některé z nich neobsahují lepek, laktózu ani cukr. Většinou se jedná o zdravá jídla.

Gwyneth Paltrow
Autor: Facebook/Fashion Gone Rogue Gwyneth Paltrow

Její nejoblíbenější nápoj z opékaného sezamového oleje, nasekaného zázvoru, kokosového cukru a mandlového mléka podle fanoušků chutná jako zálivka. Herečka tento nápoj nazývá „dokonalým potěšením pro deštivé odpoledne“.

Celebrity a jejich filmové proměny

Poznali byste tyto celebrity?! Některé asi jen stěží!

Jessica Alba

Herečka Jessica Alba se netají tím, že nejdůležitější je pro ni voda. Dbá na pitný režim a svěřila se, že si do ní přidává růžovou himálajskou sůl!  Což je pro většinu populace nepochopitelné.

Jessica Alba
Autor: twitter.com/nypost Jessica Alba

 

Kate Hudson

A jaký zvyk má herečka Kate Hudson? V nedávném rozhovoru se svěřila, že nejí snídani. „Nejsem jedna z těch, kteří se ráno probudí s hladem. Je teda pravda, že když se výjimečně nasnídám, po večerech a v noci už tak hodně nejím.“  Každý odborník na zdravou výživu vám řekne, že snídaně je nejdůležitější.

Kate Hudson
Autor: twitter.com/josh_dejarlais Kate Hudson

Jessica Biel

Herečka Jessica Biel má zvláštní zvyk. Kate Hudson sice nesnídá, ale to nikoho moc nepřekvapí. Jessica Biel si bere jídlo do sprchy. Nemluvíme jen o pití, ale i o pokrmech jako je uzená klobása.  Někdy si sebou vezme i kafe. „Nevím, jestli tohle dělá někdo jiný, ale nemám na to čas. Nemám čas na cokoliv, ráno je strašně málo času. Tohle je jen život maminky.“

Jessica Biel
Autor: twitter.com/aldervson Jessica Biel

reklama

reklama