Nejhlučnější rocker předpověděl svou smrt: 2 dny po Vánocích se dozvěděl o kruté nemoci a teď už je v PEKLE!

Přihlaste se, kdo nezná MOTÖRHEAD? Jednoznačně nejhlučnější kapela, při jejíchž koncertech praskaly lebky i ušní bubínky, živoucí legenda drsného rock´n´rollu a ikona rockerského životního stylu. A její zpěvák nyní nečekaně zemřel.
Lemmy je po smrti, ale nijak se jí nebál a dokonce jakoby tušil, že bude rychlá.
Lemmy je po smrti, ale nijak se jí nebál a dokonce jakoby tušil, že bude rychlá.
Facebook/Twitter a koláž iTOPSTAR.cz

reklama

Sex, chlast a rock´n´roll! To je heslo, kterým se celý život řídil frontman Motörhead Ian Kilmister, kterému nikdo z hudební branže neřekl jinak, než Lemmy. Tenhle frajer žil naplno, a každý, kdo se kdy věnoval tvrdé hudbě, ho respektuje. Teď naprosto nečekaně zemřel pár dní po Vánocích v sedmdesáti letech. 26.12. mu lékaři diagnostikovali agresivní formu rakoviny a za další dva dny byl po smrti.

Jake Bailey svým odchodem ze světa zarmoutil celý zástup hollywoodských celebrit.

Přítel Seleny Gomez spáchal sebevraždu: Před smrtí udělal dojemné gesto…

V této souvislosti je zarážející jeho výrok, který pronesl v jednom z rozhovorů. Jakoby tušil, že jeho smrt přijde nečekaně a rychle: "Smrt je nevyhnutelná, ne? Až dospěješ do mýho věku, tak si to uvědomíš. Nemám s ní problém, jsem na ni připravenej. Kdybych umřel zítra, nebudu si stěžovat. Život byl skvělej." Jeho spoluhráči z kapely vyzvali všechny, ať si nahlas pouštějí Motörhead a pořádně se napijí, že přesně tak by to jejich basák a frontman chtěl.

Johnny Depp má problémy s pitím i snoubenkou Amber Heard.

Je totálně mimo! Johnny Depp chlastá a miliony tečou: Ožrala všem zavařil, a to ještě není konec!

Smrt Lemmyho zasáhla všechny fandy tvrdé muziky, včetně těch nejslavnějších. „Přišel jsem dnes o jednoho z nejlepších kámošů, Lemmyho. Bude se mi po něm stýskat. Byl to bojovník a legenda. Uvidíme se na druhém břehu,“ napsal na svůj Twitter Ozzy Osbourne. Podobně reagovali například Gene Simmons a Paul Stanley z Kiss nebo Ian Scott z Anthrax. Konečně jsi v pekle, které jsi celý život provozoval tady na zemi. Zůstaneš v naších srdcích, Lemmy!

Adele zeštíhlela i díky cigaretám, ale nakonec se závislosti rozhodla zbavit.

Dříve obézní Adele odhalila, jak ZHUBLA: Jenže pak přišel strach ze SMRTI!

reklama

reklama