Nejhorší trapas na svatbě? Nalepená ruka svědka na prsu nevěsty!

Nemilých příhod se ve svatební den může stát hodně: ženich je tak nervózní, že si dá pár panáků na uklidnění, nevěsta zakopne o vlečku, jsou problémy s nasazením prstenu či s opilým strýčkem ze třetího kolena… Některé jsou ale daleko kurióznější!
Největší svatební trapas?
Největší svatební trapas?

reklama

Jako například příhoda, kterou budou muset dnes řešit v seriálu Svatby v Benátkách. Dvojka Brom a Grábner, kteří jdou za svědky na svatbu jednoho svého pacienta, se totiž opili, a Brom, který ženichovi opravoval boty vteřinovým lepidlem, se nakonec přilepil na ňadro nevěsty!

Co pomůže odlepit Bromovi ruku z šatů nevěsty, aby se bílý skvost neponičil? A jak na tuto situaci zareaguje zdravotní sestřička Lenka alias Lenka Zahradnická? To se dozvíte v seriálu Svatby v Benátkách. Každé pondělí a čtvrtek ve 20.15 na FTV Prima.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Svatby v Benátkách – Viktor a David ukradli nevěstu

 

Mohlo by vás zajímat:

Libuše dostane dárek

Kvíz: Víte, co je svatba zlatá, bavlněná či kamenná?

Ty se se mnou rozcházíš?

Kopačky, nahá svatba i novopečený tatínek na jednom místě? To je možné jen v Benátkách!

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

20 automobilů, ve kterých byste (ne)chtěli jet na svatbu


reklama

reklama