Nejhorší videoklip roku: Bohuš Matuš s Marií Pojkarovou Láska je nádherná

V internetové anketě Zlatý David o "největší hudební paskvil" zabodoval zpěvák Bohuš Matuš s milovnicí pejsků Marií Pojkarovou klipem Láska je nádherná. Umělci v něm spolu laškují a Matuš se dokonce nechal zahrabat do písku. Málem tím však zasypal nejen sebe, ale i svou pěveckou kariéru.
Bohuš Matuš s Marií Pojkarovou
Bohuš Matuš s Marií Pojkarovou

reklama

František Janeček, který produkuje muzikál Fantom opery, chtěl dokonce po zhlédnutí tohoto klipu Matuše vyhodit z hereckého osazenstva a jeho roli Raula nahradit někým jiným.

Matuš ale může být rád, že je najednou tak v kurzu. Jeho hudební kariéra docela stagnuje a najednou jeho klip patří k nejoblíbenějším videím na internetu.

Samozřejmě tomu vděčí hlavně známé umělkyni Marii Pojkarové, která dokázala, že po obludnosti Pejskové se koušou, může existovat ještě něco mnohem ukrutnějšího.

A to olezlý milenecký pár, který se sice nekouše, ale vy při zhlédnutí tohoto videa máte chuť ukousnout si hrůzou minimálně ruku.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Bohuš Matuš

-dd-

Mohlo by vás zajímat

Matěj Homola s Barbie

Jak asi vypadal vztah Matěje Homoly s Darou? To ukázal v novém klipu!

Paris Hilton pózuje

Nestydatý klip Paris Hilton: Osahává se v dětském brouzdališti (VIDEO)

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!