Nejkrásnější fanynka francouzského fotbalového týmu? Pamela Anderson

Pamela Anderson a Adil Rami
Pamela Anderson a Adil Rami
instagram

Mistrovství světa ve fotbale se pomalu blíží ke konci. Krásné fanynky ale nemá jen tým Brazílie. Francie, která v semifinále vyhrála nad Belgií, se má taky čím chlubit. Své francouzské lásce, fotbalistovi Adilu Ramimu (32) fandila totiž sexy kráska Pamela Anderson (50). A že se do toho pěkně zažrala. Její partner pak slavil vítězství 1:0 a neskrýval nadšení. Slavná playmate svému kolouškovi radostně tleskala a mávala.

 

#FRABEL Equipe de Franerson #adilrami

Příspěvek sdílený Team French Wags (@teamfrenchwags),

V deníku The Sun se nechala slyšet, že svého fotbalového obránce miluje a užívá si vztah plnými doušky. „Musíte být odvážní a užívat si život. Nikdo nevíme, jak dlouho tento svět bude ještě trvat s tím, jak se dnes vše vyvíjí. Proto si musíme vychutnat každou sekundu naplno,“ řekla Pamela.

Blondýnka se netají ani svými sympatiemi k Vladimíru Putinovi. Dokonce přiznala, že byli v kontaktu během jeho kandidatury. „Byla jsem pozvána na jeho inauguraci v roce 2012, ale nedorazila jsem. Nicméně mám s Ruskem velmi dobré vztahy.“ Tak ještě, že Rusko z mistrovství už vypadlo. Adil by mohl pěkně žárlit.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama