Nejkrásnější fanynka francouzského fotbalového týmu? Pamela Anderson

Pamela Anderson a Adil Rami
Pamela Anderson a Adil Rami
instagram
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mistrovství světa ve fotbale se pomalu blíží ke konci. Krásné fanynky ale nemá jen tým Brazílie. Francie, která v semifinále vyhrála nad Belgií, se má taky čím chlubit. Své francouzské lásce, fotbalistovi Adilu Ramimu (32) fandila totiž sexy kráska Pamela Anderson (50). A že se do toho pěkně zažrala. Její partner pak slavil vítězství 1:0 a neskrýval nadšení. Slavná playmate svému kolouškovi radostně tleskala a mávala.

 

#FRABEL Equipe de Franerson #adilrami

Příspěvek sdílený Team French Wags (@teamfrenchwags),

V deníku The Sun se nechala slyšet, že svého fotbalového obránce miluje a užívá si vztah plnými doušky. „Musíte být odvážní a užívat si život. Nikdo nevíme, jak dlouho tento svět bude ještě trvat s tím, jak se dnes vše vyvíjí. Proto si musíme vychutnat každou sekundu naplno,“ řekla Pamela.

Blondýnka se netají ani svými sympatiemi k Vladimíru Putinovi. Dokonce přiznala, že byli v kontaktu během jeho kandidatury. „Byla jsem pozvána na jeho inauguraci v roce 2012, ale nedorazila jsem. Nicméně mám s Ruskem velmi dobré vztahy.“ Tak ještě, že Rusko z mistrovství už vypadlo. Adil by mohl pěkně žárlit.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama