Nejpohodovější pár na Slavících: Královna Farná a její princ Jasoň

Ewa Farná si sice letos neumístila v anketě Český Slavík v TOP trojce českých zpěvaček, ale za to vypadala naprosto šťastná. Neřeší, že má pár kilo navíc a užívá si jedině to, že je zamilovaná do muzikanta Martina Chobota.
Královna Ewa Farná s přítelem Martinem Chobotem působí jako pohodový pár
Královna Ewa Farná s přítelem Martinem Chobotem působí jako pohodový pár
Jiří Janoušek

reklama

Chobot působí jako úplně normální kluk od vedle a zpěvačka vedle něj jen kvete. Martin hraje v její doprovodné kapele a po vystoupení ve Státní opeře ji zamilovaně objal a odvedl si ji hrdě do zákulisí.

Farná má prostě slabost pro hudebníky. Chodila s exotickým kytaristou Marcusem Tranem, který také hrál v její kapele, ale ten ji vyměnil za starší model a dal se dohromady s moderátorkou Martinou Gavriely.

Chvilku také byla zamilovaná do letošního stříbrného Slavíka Tomáše Kluse a nyní to vypadá, že konečně našla kluka, s kterým má vyvážený vztah.

Znají se totiž už čtyři roky a než mezi nimi přeskočila jiskra, byli dobří kamarádi. „Díky tomu se dobře známe,“ uvedla Farná, která si na vyhlášení ankety Zlatý Slavík nechala vyžehlit vlasy.

Vedle kudrnatého Chobota tak vypadala s vysokou korunkou a černé róbě trochu jako zlá královna ze Sněhurky a její přítel jako princ Jasoň.

Mohlo by vás zajímat

Ester Sátorová je modelka a přítelkyně Tomáše Berdycha

Kolik zvířátek muselo umřít kvůli kabátku přítelkyně tenisty Berdycha?

Lucie na schodech. Zase!

Co dělá Lucie Vondráčková se Slavíky? Válí se s nimi po schodech

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!