Nejúchvatnější šaty za celou historii předávání Zlatých glóbů

Už za několik hodin proběhne jedna z největších filmových událostí vůbec, každoroční ceremonie předávání cen Zlatý glóbus. A jak je tomu každý rok, fanoušky i kritiky zajímá nejen kinematografická tvorba, ale i nominanti na vítěze a především jejich outfity. Pojďme si připomenout ty hvězdy, které zářily na červeném koberci v minulosti nejvíce.
Šaty
Šaty
instagram/@spletnik_ru

reklama

Asociace zahraničních novinářů v Hollywoodu  (HFPA) udělovala zprvu ceny filmům a filmovým osobnostem, o kterých rozhodovali právě žurnalisté ze zahraniči. Proto byla ceremonie neformální a nevyžadovala žádnou pompéznost. S roky ale vážnost celého předávání narůstala a každodenní oblečení vystřídaly večerní róby. 

Prvními přelomovými momenty v historii předávání se staly roky 1952 a 1956, kdy zároveň nastoupilo rozdělení filmů podle žánrů (drama VS komedie/muzikál). Také se začaly udělovat ceny za působení v televizi. A právě zde se objevil první dress code.

 

M

Příspěvek sdílený infinitemarilynmonroe (@realinfinitemarilynmonroe),

 

Her

Příspěvek sdílený Marilyn Monroe (@mymissmarilyn),

Později začaly hvězdy pouštět uzdu fantazie a krom dlouhých šatů k zemi překvapovali hosté předávání i atypickými modely. Hvězdy začínají sázet na kalhotové kostýmky a originální vzory.

 

#TB

Příspěvek sdílený TheMVTO (@themvto),

 

В

Příspěvek sdílený Настя Полетаева (@haribo_wummis),

 

U

Příspěvek sdílený rosashoksantos (@rosashoksantos),

Každoročně demonstrovaly celebrity před objektivy fotografů ty nejatraktivnější modely haute couture. Hedvábí, samet, krajky, přírodní kameny, perly, peří, ruční výšivky, třpytky, krystaly, zkrátka cokoli drahého, blyštivého a luxusního. Právě to patřilo na červený koberec. Módní jarmark byl v plném proudu.

 

#Ang

Příspěvek sdílený BRANGELINA (@__brangelina__),

 

#KL

Příspěvek sdílel uživatel @ katequeenwinslet,

Jaké jen si hvězdy nebraly šaty, jakých outfitů jsme se jen nedočkali, každý rok bylo o čem mluvit. S příchodem nového milénia se móda přesunula k jednolitým barvám, diamantům a šatům s krinolínou. Delikátní bohémský šik a klasická rozkoš...

 

Крас

Příspěvek sdílený PE✪PLETALK.RU (@peopletalkru),

 

#charlizethe

Příspěvek sdílený Fashion Through History (@iconic_history_fashion),

 

#cam

Příspěvek sdílený Fashion Through History (@iconic_history_fashion),

 

#jenn 

Příspěvek sdílený Fashion Through History (@iconic_history_fashion),

Dnes je pro hvězdy filmových pláten čest být součástí předávání cen ‚‚Zlatý glóbus“. Jejich příprava k červenému koberci může trvat i několik měsíců! Pokud se v ten večer nezadaří získat onu osudovou sošku, alespoň se podaří zastínit konkurenty svým outfitem!

Předávání sošek glóbu se již dávno stala jedna z nejočekávanějších událostí roku a fanoušci si tak mohou zahrát nejen na filmové kritiky, ale i módní guru. Zároveň se těší na vtipné i pikantní příběhy, které se při ceremonii odehrají.

 

Энн

Příspěvek sdílený PEPLETALK.RU (@peopletalkru),

 

#BRAN

Příspěvek sdílený BRANGELINA (@__brangelina__),

 

- in honour of t

Příspěvek sdílený Charlize Theron (@charlizetdaily),

 

Finally,

Příspěvek sdílený Megan Fox (@meganfox__fan),

A co můžeme čekat na červeném koberci letos? To je velká otázka. Podle západních médií půjde o ceremonii v černém. Má to být údajně na znak protestu vůči sexuálnímu obtěžování, které zaplnilo všechna média loňského roku. Už brzy vám poskytneme outfity i vítěze z roku letošního!

 

Jennifer, Bradley,

Příspěvek sdílený Cinema Darling cinema_darling),

 

Bling 

Příspěvek sdílený DJ@dakotas_unicorn),

 

#fashiontren

Příspěvek sdílený FashionTrendsNeverEnds (@fashiontrendsneverends),

 

Co

Příspěvek sdílený ^Nora B^ (@norabnora),

reklama

reklama