Největší kreatury na předávání hudebních cen

Na hudebních cenách Anděl se letos děly podivné věci. Nejprve začala porucha se zvukem, poté se odhalilo tajemství o porodu Lenky Dusilové, a nakonec se objevila jedna větší kreatura vedle druhé.
Jana Kratochvílová ráda šokuje
Jana Kratochvílová ráda šokuje
Jiří Janoušek

reklama

V sále sice panovala velmi ponurá atmosféra, ovšem zda to bylo nudným večerem či nedávnou smrtí zpěvačky Ivety Bartošové, to se už asi nedovíme. Jisté je, že poloprázdný sál dokázal rozveselit jen Leoš Mareš, který zde nepůsobil jako moderátor, ale jako předávající cenu za Objev roku.

U Mareše by člověk čekal, že se převleče tak akorát do kožichu či extravagantního outfitu dle rady svého stylisty. Tentokrát byl však Leoš nápaditější a zvolil kostým transvestity Conchita Wursta, nejnovějšího vítěze Eurovize. Přestože vtip opakoval, byla při jeho příchodu v sále hned lepší nálada.

Další kreaturou večera, která spíše přítomné šokovala, byla jedna z nejšílenějších českých zpěvaček Jana Kratochvílová. Dochvilnost jí evidentně nic neříkala, jelikož dorazila až dlouhou dobu po začátku slavnostního večera, takže nebyla vpuštěna do sálu. To jí však nevadilo a se svým společníkem usedla na bar, kde se bavila až do dlouhých ranních hodin.

Během večera, který každoročně neoplývá dobrým ozvučením se provalilo, že Lenka Dusilová před týdnem porodila svého prvního potomka. Ač tuto skutečnost tajila, přesto vyšlo najevo, že má syna.

 

-juf-

Ewa Farná by si měla vzít příklad z Táni Vilhelmové

Vilhelmová ukázala sexy nožky, Farná zase obří tělo

Lenka Dusilová

Lenka Dusilová porodila syna

Karel Gott si odnesl specielní cenu ke svým 75. narozeninám

Ceny Anděl 2013: Největší aplaus získal Karel Gott, Leoš Mareš a Petr Hapka


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!