Největší průšvih na svatbě? Útěk zmatené nevěsty od oltáře kvůli milenci!

Plánujete svatbu s mužem, se kterým žijete, je to ale život podle předem naplánovaných termínů a tabulek. Takže nuda… a pak vám do života vstoupí někdo spontánní, kdo vám ukáže, že všechno prostě naplánovat nejde. Ale vy máte už těsně před svatbou! Co s tím?
Budoucí novomanželé?
Budoucí novomanželé?
archiv Prima

reklama

Tak přesně do takové situace se dostala ve Svatbách v Benátkách manažerka Klára, která si má vzít svého partnera, ale po bouřlivém románku s Romeem si tím jistá není, zvlášť když je Romeo tak skvělý a ona bezhlavě zamilovaná!

Romeo ji ale před jejím velkým dnem D varoval: „Pokud to uděláš, uvědom si, že zůstaneš sama. Nebudeš mít ani manžela ani mě.“

Jak se Klára zachová? A praskne i před ženichem jejich románek? Svatby v Benátkách jsou na programu FTV Prima každé úterý a čtvrtek ve 20:15!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Svatby v Benátkách – Co uvidíte v sedmnáctém díle

Mohlo by vás zajímat:

Pár jen zářil štěstím

Snímky ze svatby Brada Pitta a Angeliny Jolie!

Kytka by neměla splývat se šaty. Tahle je naprosto dokonalá!

Dokonalé snímky důležitých okamžiků svatby: Jak je zajistit? ROZHOVOR

Svatby v Benátkách - Oldřich Vízner při zařizování svatby

Osobně bych svatby mladým nedoporučoval, říká Oldřich Vízner


reklama

reklama