Nejvíc vydělala celebrita, která si letos naúčtovala 3,4 miliardy korun! Kdo je tenhle boháč?

Holky v showbusinessu teď pohádkově vydělávají! I když na paty jim šlapou i umělci, o kterých jste možná nikdy neslyšeli, protože jejich desky jsou známé akorát v USA. Každopádně se podívejte na pohádkové balíky celebrit jen za rok 2015!
Tak která?
Tak která?
Instagram a profimedia

reklama

Na desátém místě skončila Lady Gaga, ta nevydělala ani polovinu toho, co absolutní vítězka soutěže o největší tržby. I tak má na účtě za letošek krásných 59 milionů dolarů. Sedmá příčka patřila Justinu Timberlakovi, toho jen o pár milionů předběhl Calvin Harris, když vydělal 66 milionů.

Bramborová medaile patří Taylor Swift, ta kasírovala 80 milionů. Předběhl ji Garth Brooks. Že jste o něm neslyšeli? Tak to většina lidí, kteří nežijí v USA. Tenhle country zpěvák ale předběhl hvězdy mezinárodního věhlasu a vydělal o deset milionů víc než Taylor.

O první příčku se utkali One Direction a Katy Perry. Zatímco boyband, který k radosti některých a k pláči fanynek ohlásil konec, vydělal 130 milionů, Perry je absolutní vítězkou se 135 miliony v kapse. Když vezmeme, že těch 130 milionů One Direction se musí dělit pěti respektive čtyřmi, Perry je opravdovou královnou popové mašinerie! Do výběru se nedostali ani Justin ani Miley!

Kendall si za fotku může říct až 7,5 milionu korun

GALERIE: Kolik stojí jediná fotka žhavé Kendall Jenner na Instagramu? Tolik nevyděláte ani za...

reklama

reklama