Nejvíce nenáviděnou celebritou Hollywoodu je Gwyneth Paltrow

Podle časopisu Star, který každoročně vyhlašuje žebříček dvaceti nejméně oblíbených lidí Hollywoodu, se na prvním místě umístila herečka Gwyneth Paltrow. Zasloužila se o to díky svému dokonalému životu.
Gwyneth Paltrow vyhrála anketu antipopularity
Gwyneth Paltrow vyhrála anketu antipopularity
foto isifa.com

reklama

Její herecká kariéra byla podle okolí velmi jednoduchá. Jejím otcem byl totiž režisér a producent Bruce Paltrow a matkou slavná herečka Blythe Danner. Jako kmotra má režiséra Stevena Spielberga. Byla snoubenkou Brada Pitta, za manžela si vzala populárního hudebníka Chrise Martina z rockové kapely Cold Play.

Je super vysoká, super krásná, super štíhlá a talentovaná. A co víc, dobyla i kultovní magazín Vogue jako fotomodelka. Jenže ač se to nezdá, úspěch se v Hollywoodu moc nenosí.

Na záda jí v neoblíbenosti dýchá Twilight hvězda Kristen Stewart. Ta si svou neoblibu získala kvůli veřejnému odhalení její nevěry s ženatým režisérem filmu Sněhurka Rupertem Sandersem. Dlouho jí tuto nevěru nemohl odpustit její přítel Robert Pattinson a ani jeho fanoušci.

A třetí místo obsadil John Mayer. Ten se nedávno rozešel s Katy Perry a hned začal flirtovat s Rihannou. Zasloužil si tak punc sukničkáře.

Top 20 zahrnuje i některá překvapující jména, jako jsou kontroverzní dospívající idoly Justin Bieber, Kim Kardashian či humanitární aktivistka Angelina Jolie.

-juf-


reklama

reklama