Nejvlivnější žena světa? Podle časopisu Time je to Jennifer Lopez

Časopis Time zveřejnil každoroční seznam stovky nejvlivnějších lidí světa. Na tuto počest vydal šest různých titulních stran, které věnoval některým z vítězů. Na jedné z titulek se objevila i herečka Jennifer Lopez (48), která předvedla nový účes i luxusní róbu.
Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
instagram/@jlo

reklama

Hrdinkami titulních stránek se také stali herečka Nicole Kidman, tenista Roger Federer, aktivistka a zakladatelka hnutí Me Too Tarana Burke, současný CEO společnosti Microsoft Satya Nadella nebo herečka Tiffany Haddish. Časopis Time rozdělil vlivné lidi tradičně do skupin. V kategorii ‚‚lídři‘‘ se letos objevil prezident Spojených států Donald Trump, princ Harry a jeho nastávající Meghan Markle, francouzský prezident Emmanuel Macron, premiér Kanady Justin Trudeau, čínský prezident Si Ťin-pching a předseda Korejské strany práce Kim Čong-un. 

Na seznam ‚‚titánů‘‘ se dostala právě tenisová hvězda Roger Federer, miliardář Elon Musk a televizní moderátorka Oprah Winfrey.

 

Příspěvek sdílený Jennifer Lopez (@jlo),

 

Příspěvek sdílený TIME (@time),

 

Příspěvek sdílený TIME (@time),

 

Příspěvek sdílený TIME (@time),

 

Příspěvek sdílený TIME (@time),

Časopis sjednotil i skupinu ‚‚umělci‘‘, ve které dominovali herci Nicole Kidman, Hugh Jackman, Gal Gadot či Millie Bobby Brown. K nim se dostal i televizní moderátor Jimmy Kimmel a oscarový režisér Guillermo del Torro. 

Herečka a zpěvačka Jennifer Lopez se stala vůdčí osobností kategorie ‚‚vlivné ikony‘‘. 

 

Příspěvek sdílený Jennifer Lopez (@jlo),

Připomeňme si, že nejen v karierním životě se JLo poslední dobou daří. I v soukromí panuje ve zpěvaččině životě klid a harmonie. O vztahu osmačtyřicetileté herečky a jejího jednačtyřicetiletého milého Alexe Rodrigueze se mluví od března loňského roku po zveřejnění jejich společné fotografie. Dnes už se dvojice prezentuje v podstatě jako manželský pár, proto fanoušci horlivě očekávají velmi brzkou svatbu.

 

Příspěvek sdílený Jennifer Lopez (@jlo),

reklama

reklama