Nejvtipnější memy za rok 2017

Letošní rok stejně jako ten loňský nezklamal. Vtipů a memů se na sociálních sítích objevilo obrovské množství. Uživatelé internetu nepřestávají pracovat nad novými memy s geniálním sarkastickým podtextem. Pojďme si připomenout ty nejvtipnější.
Memy
Memy
instagram/@spletnik_ru

reklama

Rozpoznání obličeje

Hlavním trikem nového modelu iPhone X je funkce Face ID, neboli možnost odblokovat svůj telefon za pomoci obličeje uživatele telefonu. Na představení tohoto mobilního zařízení ale trik nevyšel a na internetu se okamžitě objevilo nespočet vtipů. 

Ronaldo, jsi to ty?

Cristiano Ronaldo je ve své vlasti, Portugalsku, natolik oblíbený, že na jeho počest bylo letos pojmenováno letiště a vytvořena zlatá busta! Aktivní uživatelé sociálních sítí dodnes nemohou zapomenout na fotbalistovu sochu a smějí se jí. Vždyť obličej Ronalda je úplně nakřivo! Busta byla sice předělána, ale na tu starou se už nezapomene. 

 

Brilliant! The best one so far! #RonaldoBust #ronaldo

Příspěvek sdílený Dirk (@dutchiezurich),

Šéfkuchař solí maso

Tureckému šéfkuchaři Nusretovi Gökçe (Salt Bae) se podařilo pokořit internet, když zveřejnil video, na kterém s netradičními manýrami solí maso. Muž v černých slunečních brýlích v bílém tričku si doslova získal všechny sociální sítě díky svému finálovému gestu na videu. Své umění předvedl kuchař dokonce před Leonardem DiCapriem. 

 

Ca c'est un homme #nusret

Příspěvek sdílený sinem la turk 0303 (@sinem_la_turk_0303),

Emoce na každý den

Herečka Winona Ryder zareagovala velmi emocionálně na předání ceny pro nejlepší hereckou sestavu dramatického seriálu ‚‚Stranger Things“. Na pódiu se Winona šklebila, jak jen mohla a diváci usoudili, že hereččin obličej je to nejlepší z celého předávání. 

Ivanka Trump nebo spíš Punk

Nehledě na mnohé vtípky o outfitech Ivanky Trump, přišla další žhavá informace. Stačilo, aby se první dcera Spojených států přiznala, že v mládí milovala punk, a uživatelé sociálních sítí se okamžitě rozhodli toho zneužít. Vtipálci si představili, jak by Ivanka vypadala, kdyby v ní tato vášeň přetrvala dodnes. 

 

#ivankatrumppunkphase #cantstoplaughing

Příspěvek sdílený Bridget Fowler (@rackedandstackedvintage),

 

#memes #dankmemes #ivankatrumpmemes

Příspěvek sdílený Lisa  (@lisasepticsuperplier),

Princ George

Oblíbenec sociálních sítí princ George na sebe letos upoutal masovou pozornost. Obzvlášť se uživatelům líbila fotka, kde si princ se sehnutými koleny a rozkošně lišáckým pohledem prohlížel vrtulník.

reklama

reklama