Nekonečný příběh Leoš vs. Kazma pokračuje. Co se Leošovi nelíbí?

Leoš Mareš
Leoš Mareš
instagram

reklama

Známému moderátorovi leží Kazmovo akce pořád v žaludku. Na své sociální síti měl Leoš Mareš potřebu se vyjádřit k rozhovoru s režisérem One Man Show Markusem Krugem. „Omlouvám se Všem, že Vás ještě otravuji s tímto tématem, ale nedá mi to. Je půlnoc, přesně šest dní od zveřejnění nové One Man Show. Už jsem si myslel, že kauzu nebudu dále komentovat, ale včera jsem si všimnul na Seznamu rozhovoru s Markusem Krugem. Titulek zněl “Leoš nám opravdu milion nabídl. My ale nechtěli, aby něco platil” říká Kazmův režisér. Tak jsem si řekl, že bych vlastně rád uvedl tvrzení pana Kruga, skutečnou časovou sousledností událostí na pravou míru,“ píše Mareš k časové ose.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Omlouvám se Všem, že Vás ještě otravuji s tímto tématem, ale nedá mi to... Je půlnoc, přesně šest dní od zveřejnění nové #OneManShow Už jsem si myslel, že kauzu nebudu dále komentovat, ale včera jsem si všimnul na Seznamu rozhovoru s Markusem Krugem.  Titulek zněl “Leoš nám opravdu milion nabídl. My ale nechtěli, aby něco platil” říká Kazmův režisér. Tak jsem si řekl, že bych vlastně rád uvedl tvrzení pana Kruga, skutečnou časovou sousledností událostí na pravou míruMimochodem k bodu 8. Ty smsky se žádostí o peníze byly dokonce poslány hned dvakrát a to až poté co se zvedla vlna kritiky. Takže teorie o tom, že vyjednávání byla jen provokace, je úplně nesmyslná. Obě zprávy, které mi Kazma poslal, byly z úterý 24.dubna. Jedna přišla ve 21.14 a druhá ve 23.57 h PS: Jak říká Markus Krug ve zmiňovaném rozhovoru v čase 9.40 “My se dokážeme přizpůsobit tomu co se stane” Jo a třešnička na závěr... to Ferrari o které jde, NENÍ NA LEASING...

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares),

Podle něj byly zprávy se žádostí o peníze poslány hned dvakrát a to až poté, co se zvedla vlna kritiky. Tvrdí, že teorie o tom, že vyjednávání byla jen provokace, je prý naprosto nesmyslná. „Obě zprávy, které mi Kazma poslal, byly z úterý 24.dubna. Jedna přišla ve 21.14 a druhá ve 23.57,“ pokračuje Leoš, který neopomněl zmínit, že sám režisér říká: „My se dokážeme přizpůsobit tomu, co se stane”, což má jen potvrzovat, že celá akce měla původně jiný scénář.

InstaStories Leoše Mareše
Autor: instagram InstaStories Leoše Mareše

„Kdo sleduje naší tvorbu, tak si myslím, že byl od samého začátku na naší straně, protože tušil, že to asi není všechno. V díle s Prostřenem a Touretteovým syndromem jsme se zavázali, že pokud to bude možné, chceme náš dosah použít pro dobrou věc. A to je něco, čeho se držíme. Na Vánoce jsme založili nadační fond One Man Show Foundation. Díl, kdy jedna celebrita ukradne ferrari druhé celebritě, není něco, co bychom udělali. Kvůli tomu jsme nezakládali nadaci. To by bylo málo a pod to bychom se nepodepsali,“ tvrdí režisér a scénárista Markus Krug, podle kterého dělali vše s dobrým úmyslem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Většina naší práce je dream come true. Představte si, že můžete pomáhat a u toho si plnit sny. Že si vymyslíte balón s logem a pár dní později z letícího balónu češete jabka ze sadu, kam nás zavál vítr. Že si vymyslíte pyramidu s orchestrem, sborem a půlkou naší hudební scény a po pár dnech/týdnech se to před vámi od základu staví a postupně se objevují zpěváci. Legendy, kterých si vážím a které se postavili za dobrou věc. Věřím kampani 1/10 víc než čemukoliv jinému a žádné vycucané teorie nezmění to, s jakým záměrem jsme to všechno dávali dohromady. A jsem pyšnej na každýho jednotlivýho člověka který nám po téhle cestě pomohl. #onemanshow #omsgang #1z10 #kazma

Příspěvek sdílený Markus Krug (@markuskrug),

Co na to asi řekne Kazma? Celou věc budeme dále sledovat. Jsme zvědaví, co všechno ještě vypluje na povrch. 

reklama

reklama