Neskutečná proměna: Modelka Bella Hadid před plastickými operacemi!

Bella Hadid je dvaadvacetiletá kráska, který dobývá svět modelingu. Chcete se také stát žádanou modelkou? Stačí k tomu velký balík peněz a najít dobré chirurgy. Jak vypadala Bella před plastikou? Budete se divit!
Bella Hadid
Bella Hadid
facebook.com/BellaHadidGeorgia

reklama

Bella patří se svou sestrou Gigi k nejžádanějším modelkám současnosti. Ovšem Gigi má svou krásu danou od přírody, to samé se o Belle říci bohužel nedá. Podle některých informací žárlila na svou sestru, že je úspěšná modelka a ona ne. To byl impuls navštívit plastickou chirurgii a změnit kompletně celý svůj obličej.

Bella Hadid
Autor: twitter.com/bellahnews Bella Hadid

Už ze srovnání fotek z roku 2010 a nyní je vidět, že si modelka nechala přinejmenším zmenšit nos a zvětšit rty. Podle některých odborníků má i výplně v lícních kostech. Z Belly se tak stal úplně jiný člověk!

Finka, co miluje plastické operace 2

GALERIE: Blondýna utratila víc než půl milionu za plastické operace. Tvrdí, že je to lepší než sex! Co ji na tom vzrušuje?

Bella Hadid ovšem plastické zákroky popírá. „Většina lidí si myslí, že jsem podstoupila několik plastických operací, jednou tuto, podruhé zas jinou. Víte, co si o tom myslím? Můžete si pořádně prohlédnout můj obličej. Bojím se nechat si třeba jen vyplnit rty. Nechci si zničit obličej,“ svěřila se modelka pro časopis InStyle.

Bella Hadid před a po
Autor: Facebook/schwarzplasticsurgery Bella Hadid před a po

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!