NESKUTEČNÁ PROMĚNA ze slizouna v bouchače! Poznáváte Stiflera z komedie Prci, prci, prcičky?

Jsme si téměř jisti, že se nenajde člověk, který by neznal americkou komedii z roku 1999 Prci, prci, prcičky a neválel se u ní smíchy.
Frajírek Stifler se změnil k nepoznání
Frajírek Stifler se změnil k nepoznání
profimedia.cz

reklama

Originální název filmu je American Pie a není žádným tajemstvím, že je film pojmenován podle scény, kterou si vybaví každý z nás: hlavní hrdina masturbuje, a to za pomoci velice nezvyklé pomůcky – koláče.

Hlavní postavy tohoto úspěšného, nestárnoucího filmu jsou Jim a jeho nejlepší přátelé Finch, Oz, Kevin, ale ještě je tu jedna osoba, frajírek jménem Steve Stifler, kterého ztvárnil Seann William Scott.

Poznáváte Stiflera z komedie "Prci, prci, prcičky"? - Obrázek 3 Foto:

Steve Stifler je sexem posedlý arogantní hulvát, který si jen užívá, sbalí každou holku, kterou si umane, jen pro to jedno, co je pro něj v životě důležité – sex. Další jeho oblíbenou zábavou kromě holek jsou pařby a večírky, které pořádá za podpory své matky.

Poznáváte Stiflera z komedie "Prci, prci, prcičky"? - Obrázek 8 Foto:

Je to už ale přece jen pár let, co se tento film točil, a bohém Steve se nám v poslední době malinko změnil. Z cucáka ze střední školy se stal na pokraji čtyřicítky namakaný vyhazovač z baru. Jak se vám líbí jeho nová image?

Také jste dostali chuť si tento film pustit? Nedivíme se, je potřeba se odreagovat!

-lup

reklama

reklama