Nestárnoucí Naomi Campbell opět na scéně! A stále okouzlující!

O bývalé topmodelce Naomi Campbell (48) si mnozí již mysleli, že se nadobro stáhla do modelingového důchodu. A skutečně je pravdou, že temperamentní modelka poslední roky trávila mimo přehlídková mola. Kvůli přehlídce módní značky Valentino však udělala výjimku. A bylo se na co koukat!
Naomi Campbell
Naomi Campbell
instagram

reklama

Po neuvěřitelných 14 letech se světová topmodelka Naomi Campbell opět vrátila na přehlídkové molo! Výjimku udělala kvůli italské módní značce Valentino – a opravdu to stálo za to!

Naomi mezi diváky a všudypřítomné novináře nakráčela v dlouhých černých šatech ke krku, které byly až k bokům průhledné! Přihlížející se tak mohli pokochat pohledem na téměř nahou Naomi, která ani po čtyřicítce neztratila nic ze svého půvabu a sex-appealu.

Naomi Campbell
Autor: Instagram/Naomi Campbell Naomi Campbell

Nejen modelka, ale také návrhář Valentino Garavani sklidil bouřlivý potlesk za svou přehlídku na pařížském týdnu módy. Fanoušci i odborníci kvitují jeho večerní róby, které pro svou originalitu a lehkost nikdy nezůstanou na červeném koberci bez povšimnutí.

Otestujte se: Jak dobře znáte topmodelky?

OTESTUJTE SE: Jak dobře znáte topmodelky?

Valentino Clemente Ludovico Garavani chtěl být módním návrhářem již od dětství, také proto vystudoval specializovanou francouzskou oděvní a designérskou školu Chambre Syndicate de la Haute Couture. Na základě konkurzu se posléze stal pracovníkem francouzského módního domu Jean Desses, kde po dva roky spolupracoval s Guy Larochem. Ve Francii působil v letech 1949–1959.

Poté se vrátil do rodné Itálie, kde v roce 1959 poprvé představil svoje oděvní kolekce. Jeho popularita a známost velmi rychle stoupala nejprve v Itálii, brzy však po celém světě. Stalo se tak v roce 1962, kdy upoutal pozornost na módní přehlídce ve Florencii.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!