Nestydatá líbačka na EMMY Awards – Padesátnice se muchlovala s kolegou!

Kdo si myslí, že předávání televizních cen EMMY je bohapustá nuda, dost se plete. Emmy se udělovaly v noci na úterý – nejžhavější moment nastal, když třiapadesátiletá Julia Louis-Dreyfusová míjela kolegu Bryana Cranstona a ten se ji rozhodl po svém odměnit za vítězství.
To je vášeň!
To je vášeň!
youtube.com

reklama

Třiapadesátiletá Julia získala už potřetí v řadě cenu za nejlepší herečku v hlavní roli v komediálním seriálu, konkrétně za "Veep".

Ještě úspěšnější je ovšem po včerejšku Jim Parsons alias Sheldon Cooper z Teorie velkého třesku. Ten vyhrál už počtvrté, což se podařilo jen takovým velikánům, jako je Michael J. Fox a Kelsey Grammer. "Moje autobiografie se bude jmenovat: Lidstvo, není za co," jásal Parsons.

Jim Parsons hraje v seriálu Teorie velkého třesku, který vysílá Prima COOL každé pondělí až čtvrtek ve 21:20, geniálního vědce Sheldona Coopera. Ten, ač má hodnotu IQ hodně přes 100, je pro praktický život značně nepoužitelný a jeho spolubydlící Leonard, krásná sousedka Penny i kamarádi Howard a Rajesh s ním často zažívají perné chvilky.

Prima COOL vysílala už všechny natočené díly Teorie velkého třesku. V současnosti se natáčí už osmá série. Začátkem srpna 2014 podepsala trojice hlavních představitelů (tedy Jim Parsons, Johny Galecki a Keley Cuoco) kontrakt na další tři série, přičemž honorář má činit zhruba 1 milion dolarů za epizodu!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

polibek na Emmy Awards 2014

Mohlo by vás zajímat:
Sheldon Cooper

Jim Parsons dostal čtvrtou Emmy!

facebook

No to snad ne. Ceny MTV vyhrál klip, ze kterého si celý svět dělá srandu

reklama

reklama