Nestydatá Pamela zapomněla, že už není nejmladší

Někdejší sexy plavčice se nechala nafotit úplně nahá s hvězdou ruského baletu Sergeiem Poluninem. Ukrajinský rodák se přitiskl k ladným křivkám hollywoodské hvězdy pro magazín King Kong. Fotografie zachycují spalující vášeň a provokativnost obou hvězd.
Pamela Anderson
Pamela Anderson
instagram/@kingkongmagazine

reklama

Pamela Anderson se objevila na titulní straně Playboye devatenáctkrát. Zdálo by se tedy, že pro ni obnažené fotky nejsou ničím novým. Když už se někdo blíží k šedesátce, chtě nechtě si klade otázku, zda je ještě vhodné svlékat se před objektivem. Pamela si tuhle otázku evidentně neklade. Jedna z nejkrásnějších blondýnek své doby se nechala nafotit do kontroverzního časopisu King Kong. Na stránkách magazínu se objevila, samozřejmě, úplně nahá.

Nafotila se s legendou ruského baletu Sergeiem Poluninym. Tanečník, kterému přezdívají nejcharismatičtější muž své generace, byl od roku 2007 do roku 2012 vedoucím Královského baletu v Londýně. Od roku 2016 je i sólistou baletu v Bavorsku. Co Sergeie pobídlo k těmto fotkám po boku Pamely a předstírání nehynoucí vášně k sexsymbolu Hollywoodu, zůstává záhadou. Možná přesvědčil tanečníka fotograf David LaChapelle – právě kvůli tomuto  guru se svlékly i ženy jako Uma Thurman, Madonna nebo Cameron Diaz. Tohle focení David nazval „Zlobivý chlapec a sexbomba“. Nehledě na to, Pamela se nejednou nechala slyšet, že tanec je její vášní a dokonce se baletu nějakou dobu věnovala. Možná právě to spojilo sexbombu minulého století a známého tanečníka.

Na smyslných fotkách se baletní mistr tiskne obličejem k Pameliným balonovým čtyřkám. V jednom z rozhovorů Pamela poodhalila tajemství, jak vypadat takhle dobře – procházky na čerstvém vzduchu a zdravá strava. „Skoro nesportuji. Procházím se po pláži, užívám si ten vzduch, potom chodím do muzeí. Miluju i tanec, v Paříži jsem se věnovala baletu. Jsem spíš ohebná, než silná,“ sdělila Pamela.

Pamela Anderson a Sergei Polunin
Autor: instagram/@kingkongmagazine Pamela Anderson a Sergei Polunin

Odnedávna žije Pamela v Evropě jako všichni její přátelé. Anderson miluje středomořskou kuchyni, která jí pomáhá udržet se ve formě. To je podle jejích slov další důvod, proč žít v Evropě. „Teď žiji v Paříži v jednom z hotelů a je tam malinký sál. Párkrát jsem si zkoušela zopakovat pozice, které z baletu znám,“ tvrdí. „A proč vypadám tak dobře? Protože jsem vegetariánka. Dávám si pozor na své zdraví. Miluju ovoce a zeleninu, třeba avokádo, grapefruity, celer, okurky, pistácie. Hrozně mi chutná francouzský chleba, placky, hummus a nejraději mám kávu bez kofeinu. Ve Francii je jídlo perfektní. Když si užíváš to, co jíš, je to ve prospěch tvojí figuře.“

Pamela a její přednosti
Autor: instagram/@kingkongmagazine Pamela a její přednosti

Další z důvodů, proč Pamela vypadá stále svěže, může být její láska. Její srdce i hlavu pokořily letos v létě svaly sportovce Adila Ramiho. Jednatřicetiletý Adil je francouzský fotbalista marockého původu. Hraje i za francouzské mužstvo. Mezi dvěma hrdličkami je generační rozdíl 18 let. Tento rozdíl však sportovce asi netrápí a pár si měsíc co měsíc jezdí užívat dovolené.

 

 

reklama

reklama