Netradiční Miniduel: Poznali byste hosta Lenky Špillarové?

Včerejší Miniduel Lenky Špillarové byl dost originální! Do studia za ní totiž zavítal starý kocour a mladý myšák! A kdo že se to pod maskami skrýval? Nebyl to nikdo jiný, než náš oblíbený moderátor Michal Kavalčík se synem Alexem! Oba dva včera čekala premiéra muzikálu Kocour v botách.
Miniduel
Miniduel
archiv FTV Prima

reklama

Divadlo Broadway má za sebou další z řad premiér. Tentokrát se jednalo o muzikál nejen pro děti – Kocour v botách. Premiéra se konala právě včera - ve středu 28. listopadu od 17 hodin. A právě díky tomu za námi k moderátorce Lence Špillarové do pořadu Miniduel nedorazil Michal Kavalčík, nýbrž starý kocour. A to doslova.

Miniduel 2
Autor: archiv FTV Prima Miniduel 2

V nádherném kostýmu starého kocoura nám představil svou roli právě moderátor Divošek Michal Kavalčík. „Hraji starého opelichaného kocoura a moc si roli užívám, protože to líčení je kouzelné,“ rozpovídal se Michal. „Horší už je to s tím kostýmem. Je velký a těžký, už teď se opravdu těším, až budeme hrát v létě,“ smál se moderátor.

Miniduel 3
Autor: archiv FTV Prima Miniduel 3

Ale Michal do Miniduelu nedorazil sám. S sebou vzal i svého syna Alexe, který v muzikálu také hraje. „Hraju vedoucí myš, je to zatím moje největší role,“ říká Alex, jenž by rád šel v tatínkových šlépějích. „Chodím na hodiny zpěvu, tance, občas si zajdu pro radu i k tátovi,“ dodává mladý talent.

muzikál Mefisto

Divadlo Hybernia oslaví sté představení muzikálu Mefisto! Buďte u toho!

Pokud máte rádi rodinné muzikály, tak neváhejte a vyrazte na Kocoura v botách!

reklama

reklama