Neuhodnete, co vyrostlo z tohoto raubíře! Poznali byste slavného českého hudebníka?

Je to rebel!
Je to rebel!
Youtube

reklama

Svoji kariéru začal ve snímku Sonáta pro zrzku. Prošel si tehdy klasickým konkurzem, kdy produkční navštívili jeho školu, a z lavice se tak dostal až před kamery. Zřejmě je tento výrostek uchvátil tím, že neposeděl, a jeho Pohyby uličníka jim naprosto učarovaly. No, není se čemu divit, zcela jistě to nebylo žádný Zkamenělý dítě.

Podle jeho vlastních slov díky natáčení zmiňovaného snímku prožil nejdelší a nejkrásnější prázdniny svého života.

I tak se ale rozhodl, že herectví nebude pro něj. Jeho kroky ho přivedly do světa hudby, kde se z něj stal Šťastnej chlap. Co tedy dělá dnes? Že by Lovec, střelec, doktor & vědec?  

Samozřejmě je to Michal Dvořák!

Michal Dvořák a Jaroslav Svěcený
Autor: archiv Vivaldianno Michal Dvořák a Jaroslav Svěcený

Michal Dvořák se aktuálně věnuje velkolepému projektu Vivaldianno.

Dokonalá symbióza moderní animace, tance i mluveného slova s hudebníky světové elity osloví i ty nejnáročnější diváky a posluchače. 

Příběh napsal Tomáš Belko, který s Michalem Dvořákem spolupracoval již v minulosti.

Například na písních skupiny Lucie "Noc", "Pod měděným nebem" a na libretu k muzikálu  "Větší než malé množství lásky". Autor celého projektu Michal Dvořák o něm říká: „Vivaldianno – Město zrcadel, je svým zpracováním, obsazením, dvouletou přípravou, investicemi a především skvělým realizačním týmem splněním mého hudebního snu. Doufám, že se i plánované zahraniční koncerty v Evropě, Asii a Americe setkají s takovým úspěchem jako u domácího publika“.

 Více informací o velkolepém projektu Vivaldianno ZDE:

Vivaldianno
Autor: archiv Vivaldianno Vivaldianno

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!