Nevěra? Kate Middleton je z toho na větvi, princ William tráví dny s její kopií!

Asi víte, že princ William pracuje jako letecký záchranář. Co ale nejspíš nevíte, je, že jeho nejbližší spolupracovnice jako by z oka vypadla samotné vévodkyni z Cambridge. Kate asi z toho nemá radost a britský bulvár spekuluje o utajovaném románku.
Je vůbec možné, že by William s Gemmou měli románek za zády Kate?
Je vůbec možné, že by William s Gemmou měli románek za zády Kate?

reklama

Princ William ve Východoanglické letecké ambulanci vyfasoval jako parťačku doktorku Gemmu Mullen. Gemma, které je také třicet tři let je okouzlující a půvabná, trochu zábavnější verze Kate Middleton. Alespoň tak to ostrovní komentátoři Daily Mailu vidí a čekají, zda se Will nepotatil a něco manželce netají. Jenže budoucí král se svou chotí a dětmi vypadá jako velmi stabilní pár a na Williamovu nevěru sází málokdo.

Paparazzi se s radostí koukli do výstřihu krásné Kate

Zdrženlivá Kate Middleton se odvázala. Ukázala sexy výstřih

 

Je ovšem fakt, že příležitost dělá zloděje. Když se vévoda a zároveň tatík dvou malých dětí vydá do práce, musí trávit minimálně 9–10 hodin na směně ve společnosti přitažlivé a inteligentní ženy, která kolem něho – s nadsázkou řečeno – doslova létá a zachraňuje lidské životy. Že by mezi dvojicí nepanovaly sympatie, to se nezdá. Ale když Willovi cpou Gemmu rovnou do postele a Kate nasazují parohy, to příliš fér není.

Vztahy mezi Kate Middleton a macechou prince Williama Camillou jsou prý kvůli dětem napjaté.

Opravdu je bila? Kate Middleton prý zakázala Charlesově Camille přístup k dětem!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!