Nevychovaní spratci s příjmením Jolie-Pitt? Tady něco nehraje

To je rodinka! Táta Brad, který zůstal doma se synem Paxem (ten jediný z dětí na fotkách není), se musí nad snímky své partnerky Angeliny a dětí rozplývat štěstím. Mimochodem – vůbec to nevypadá na nesnesitelnou bandu zlobilů, jak se o dětech vyjádřila jedna z propuštěných chův.
Chybí jen Pax
Chybí jen Pax
isifa.com

reklama

Angelina, která právě natáčí v Austrálii nový film, si v Sydney vyšla s rodinou do Mořského světa. Vůbec se nebránila fotografování a vypadala skvěle (navzdory tomu si myslíme, že víc hubnout by už neměla). Oblékla si tílko, což teď dělá často, aby ukázala ženám, že i po operaci a následné rekonstrukci prsou v souvislosti s rakovinou, nemusí zapomenout na pěkný dekolt.

Děti se chovaly naprosto způsobně. Obě nejmenší dvojčata se držela maminky za ruce, velmi blízko k sobě mají evidentě Shiloh a Zahara, nejstarší Maddox matce hodně pomáhal s menšími dětmi. Jaký protiklad tomu, co zveřejnila bývalá chůva o jejich údajném chování doma. Buď jim rodiče domluvili nebo je výlet natolik zaujal nebo nic z těch hrůzostrašných historek (třeba o tom, že děti smí pít alkohol, neustále se perou a hádají a devastují zahradu ve čtyřkolkách) není pravda.

Praktický průvodce osobami na fotografiích: dvě nejmenší děti se jmenují Vivienne Marcheline a Knox Leon, dvojice dívek Zahara Marley (má tmavou pleť) a Shiloh Nouvel. Nejstarší chlapec Maddox Chivan.

Mohlo by vás zajímat:

Polonahé a neupravené se Scout a Tallulah vydaly nakupovat

Dcery slavných rodičů? Polonahé nestydy na nákupech

Domníváme se, že Brad se bude na svatbu muset dát trochu do pucu...

Týdenní svodka drbů ze života celebrit – Brad Pitt vyjednává ve Francii svatbu na klíč!

Žárlivá Angelina – Kvůli Aniston vyhodila uklízečku

Žárlivá Angelina – Kvůli Aniston vyhodila uklízečku!

Gwen se maskuje oblečením, ale už je to vidět

Zpěvačka Gwen Stefani je těhotná. Angelina má radost

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!