Nicki Minaj: Zhrzený ex vypustil do světa její nahé fotky!

Není snad nic horšího, než odkopnutý chlap, jehož mužská ješitnost touží po pomstě! Ne jinak je to zřejmě i v případě ex přítele Nicki Minaj.
Nicki Minaj se bude brzy vdávat, to se dotklo jejího bývalého přítele
Nicki Minaj se bude brzy vdávat, to se dotklo jejího bývalého přítele
twitter

reklama

Zpěvačka ho totiž poslala po dvanácti letech k vodě. Stalo se tak loni těsně před Vánoci a on to zřejmě nevydýchal, jak jinak si vysvětlit, že její nahé fotky, ke kterým měl přístup, se najednou objevily na Twitteru a už je viděl zřejmě skoro každý, kdo má přístup k internetu.

Nicki Minaj a Safaree Samuels   Foto:

Její bývalý přítel Safaree Samuels má sice oficiálně již jeden přístup pod názvem IG @IAMSAFREE, ale jaký je problém si založit nový?! Fotky se totiž objevili pod účtem @ScaffBeezy. Je přeci více než jasné, že někdo, kdo chce udělat něco takového, nebude postovat fotky pod svým oficiálním účtem.

Nicki Minaj ukazuje svá prsa skoro pořád Foto:

Safaree se samozřejmě brání a pro TMZ řekl, že s tím nemá nic společného a že udělá všechno proto, aby našel majitele tohoto účtu a aby byl tento účet hned zrušen.

Další zajímavostí je, že se tyto kompromitující fotografie objevily právě v den, kdy zpěvačka oznámila, své zasnoubení. Jejím vyvoleným je rapper Meek Mill od kterého dostala veliký prsten ve tvaru srdce z bílých a žlutých diamantů, se kterým se hrdě chlubila na svém Twiteru.

Zásnubní prsten Nicki Minaj Foto:

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!