Nicole Kidman - Urazila Toma Cruise na dálku

Ultraješitný herec Tom Cruise určitě není nadšený z výroku své exmanželky, herečky Nicole Kidman. Ta prohlásila, že Tom nebyl její velká láska. Navíc si Nicole myslí, že totéž se týká vztahu Angeliny Jolie a Brada Pitta.
Nicole a Tom - Prý to nebyla ta pravá láska...
Nicole a Tom - Prý to nebyla ta pravá láska...
isifa.com

reklama

"Aniž bych se chtěla dotknout toho, co jsme s Tomem prožívali, musím říct, že se nejednalo o tu skutečnou velkou lásku," řekla Nicole pro časopis Vanity Fair. "Tu mám až teď." Nicole Kidman je vdaná za zpěváka country Keitha Urbana, se kterým  vychovává dvě dcery. Největší zkouškou jejich manželství byla Keithova závislost na alkoholu, ze které mu Nicole pomáhala.

Podle Nicole existuje pouze jediný pár na světě, který může pochopit existenci jejího jedenáctiletého manželství s Tomem Cruisem - Angelina Jolie a Brad Pitt. "Jsem si jistá, že Angelina a Brad mají to samé. Musí žít uzavřeni spolu v jednom světě, kdy si nejlépe rozumí jen oni dva, protože procházejí tím samým, čím prochází partner. To vás pak extrémně sbližuje a je to také hluboce romantické," rozpovídala se Nicole, která ovšem po jedenácti letech v roce 2001 Toma opustila (jeho druhá manželka Katie Holmes s ním vydržela mnohem kratší dobu).

Nicole po rozchodu podle svých slov nikoho nehledala. "Přála jsem si vztah a ono se to stalo, ale aktivně jsem nehledala. Byla jsem docela dlouho sama a díky bohu za ty užitečné časy. Protože jsem byla ještě dítě, věřte mi. A potřebovala jsem dospět."

Mohlo by vás zajímat:

Takový průšvih se s fotografem potáhne celou kariéru

Nicole Kidman málem přizabil fotograf na kole: Výpověď svědka

Cher se přiznala nejen k sexu s Tomem Cruisem, ale i se ženami

Šokující odhalení zpěvačky Cher: Sex s Tomem Cruisem

Robert Downey má výraz opuštěného štěněte.

10 nejlépe placených herců světa: Cruise už není první!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!