Nikki Reed promluvila o kojení své téměř dvouleté dcery!

V České republice je zvykem, že kojení je u malých dětí výhodné do jednoho roku věku. V zahraničí je to ovšem trošku jinak. O tom hovořila herečka Nikki Reed, kterou můžete znát z filmové série Twilight Saga, kde si zahrála upírku Rosalii.
Nikki Reed a Ian Somerhalder
Nikki Reed a Ian Somerhalder
twitter.com/AnnaRumer

reklama

Třicetiletá herečka se rozhodla udělat osvětu ohledně kojení. „Často slyším dotazy, jak dlouho mám v plánu dceru ještě kojit,“ svěřila se Reed. Herečka má téměř dvouletou dceru se sexy fešákem Ianem Somerhalderem, se kterým žije několik let. Tohoto krasavce fanoušci mohli vidět v seriálu The Vampire Diaries, kde si zahrál upíra Damona.

Nikki Reed promluvila o dlouhodobém kojení
Autor: twitter.com/enews Nikki Reed promluvila o dlouhodobém kojení

„Abych byla upřímná, nemám vůbec ponětí, jak dlouho budeme na této cestě ještě spolu. Sleduji její potřeby a ona mi jasně dává najevo, že je takhle spokojená,“ napsala Reed na sociální síť o kojení. Maminka dvacetiměsíční holčičky se svěřila, že kromě mléka dcera téměř nic nechce.

Chrissy Teigen kojí na veřejnosti

Modelka Chrissy Teigen podporuje kojení na veřejnosti

„Zkoušela jsem jí dávat banány, avokádo, všechny poloměkké, dobré a sladké věci, ale všechno odmítla,“ napsala Nikki na svůj Instagram. Na této platformě vyzvala všechny matky, které doma zažívají něco podobného, aby se nevzdávaly. „To, co děláte, děláte správně! Každé dítě je jiné a má jiné potřeby. Naším úkolem je jim důvěřovat a jít s proudem,“ napsala herečka.

Nikki Reed a Ian Somerhalder
Autor: twitter.com/hollywoodtv Nikki Reed a Ian Somerhalder

Nikki Reed otevřela i debatu na téma multitasking v mateřství. „Myslím si, že dnešní trend spojit práci s mateřstvím není správný. Tyto dvě věci by se měly oddělit a mateřství by si měly ženy opravdu užít. Když kojíte dítě, usmívejte se na něj, užívejte si každý okamžik a nekoukejte do telefonu, kolik máte ještě pracovních mailů a v duchu si říkáte, kdy už to skončí.“ Reed a Somerhalder přivítali na svět dceru Bodhi 25. července 2017.

Nikki Reed a Ian Somerhalder
Autor: twitter.com/HollywoodLife Nikki Reed a Ian Somerhalder

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!