No je to vůbec možný? Stačí dělat podřadnou práci a jste milionář!

Buckinghamský palác vypsal konkurz na post umývače nádobí. Pro vybraného kandidáta na daný post je vypsána šílená částka.
Britská královna hledá umývače nádobí
Britská královna hledá umývače nádobí
instagram

reklama

Zatímco v Česku musíte šest let šprtat medicínu, ani pak nemusíte vydělávat 50 tisíc korun, v Británii se stačí vyhrát konkurz na tu nejjednodušší práci. Britská královna totiž hledá do paláce soukromého umývače nádobí. A pozor! Vybranému dotyčnému nabízí odměnu více než 17 tisíc liber ročně, což je v přepočtu asi 540 tisíc korun, což taky není tak úplně k zahození.

Královna Alžběta si nacvičovala pozdrav Vůdci se svým strýcem.

Tak to tu ještě nebylo: Královna Alžběta s rodinou hajlovala! Kdo ji k tomu donutil?

 Na výsledné částce se možná podílí fakt, že nedávno čelila nepříjemnému tlaku svých sluhů. Ti totiž svěřili médiím, že je čest pracovat pro královnu a tento post se v rodinách mnohdy dědí, ale platy se nezměnily od dob jejich dědečků. A je fakt, že člověk by měl být za práci ohodnocen, i když uklízí vznešenou špínu… Ale hlas služebnictva zvítězil a teď už se mají líp.

Takže se nebojte a zkuste to! Pokud doma odjakživa máte myčku a nikdy jste nedrželi špinavý talíř v ruce pod proudem tekoucí vody, tak se nic neděje. Zkušenost totiž v daném oboru vůbec není nutná, jak se uvádí v nabídce. Všemu vás naučí přímo na místě. A tak, než královna podlehne moderním technologiím a rozhodne se pro koupi myčky, někdo si může udělat výlet do Londýna a zkusit se stát jejím dvorním Mitchem! :D 

Aktuální vzhled

FOTO: Jak budou vypadat Harry a William, až zestárnou? Lékaři odhalili vzhled princů za 20 let…

Má Kate s bujarým nočním životem něco společného?

ODHALENÍ! Luxusní orgie jsou napojeny na britskou královskou rodinu! Podlehne i cudná Kate?

 

reklama

reklama